reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

ale wam dziewczynki zazdroszcze ten moj leniuch nic ruszył sie raz i koniec przyjemnosci :) nie chce mu sie ruszyc ale w poniedziałek idziemy na usg i zobczymy czemu taki spokjny :)






 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja Miśka fikała całą noc od 2 do 4 nie dała mi spać. Na początku trochę się bałam, bo ponoć zbyt intensywne ruchy też nie sa za dobrze, ale z rana o 7 było już normalnie :)
 
Cześć Mamuśki :) Mój Maluch to wiercioch, w nocy kolo 3 zawsze mnie budzi, koło 11 zawsze jest mocno aktywny i kolo 20. A po za tym co jakiś czas czuje jak się tam przewraca. Maleństwo zaczęło tak w 18 tyg dawać znać i daje do tej pory codziennie :D
 
jestem przeszczęśliwa, bo dziś rano poczułam pierwsze wyraźne kopniaczki mojego dziecka
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
mąż też się załapał na kopniaczki
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
do tej pory to były tylko bąbelki lub delikatne pukania :tak:
 
ech Mychunia ja już nawet przestałam mojemu ręke przystawiać :crazy: mocne ruchy są od 19 tyg a on nic nie czuje, trudno.....
 
Mój mąż to tez jest ciemna masa jeżeli chodzi o ruchy ;) raz twierdzi, że czuje... ba! Nawet słyszy jak przyłoży ucho... tylko jakoś nie zgrywamy się w czasie :) Dziś nagrałam mu filmik jak Michasia ' podskakuje ' za 3 wyświetlaniem dopiero się skumał ;)+
 
Obecnie mam 22 tc i narazie brak wyraźnych ruchów. Czasmi czuje takie bulgotanie. troche zaczynam się martwić, tyd temu byłam na USG i jest wszystko ok może ta Moja mała gwiazdeczka poprostu jest lenia.
 
Ja czuję ruchy od 16 tyg i 3 dnia, dokładnie w Dzień Matki poczułam pierwsze kopniaki, wcześniej jakby żabka tam pływała sobie w brzuchu.
Czuję codziennie, od wczoraj moja malutka przechodzi samą siebie... Jest aktywna przez 60% dnia, dziś mówię mężowi, żeby usiadł obok i patrzył na brzuch bo znowu wywija. I w pewnym momencie przeszła fala po brzuchu, jakby wzburzone morze, normalnie jakby całą powierzchnią od kolanka do stópki przesunęła po skórze na długości ok 8 cm ;) Niesamowite!
 
reklama
Hej.

Dziewczyny od którego tc zaczęłyście czuć ruchy swoich maluszków?
Ja jestem teraz w 20tc i prawdę mówiąc to raz poczułam takie łaskotanie ok 18tc i dziś taki wyraźniejszy ruch ale juz sama nie wiem czy to było maleństwo czy nie.... Mam się czym martwić czy nie? To moja pierwsza ciąża i stąd brak doświadczenia.
 
Do góry