reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

kamilaedi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2010
Postów
1 920
Miasto
poludnie uk :p
Postanowilamm zalozyc osobny watek , poniewaz co chwile sie o tym rozmawiamy a i pytania sie tez powtarzaja czesto :-), ja osobiscie oprocz bulgotania w brzuchu nic nie czuje a i to bulgotanie to raczej moje kiszki a nie malenstwo ale jest juz pare dziewczyn ktore czuja ruchy :happy:
proponuje by one sie wypowiedzialy i zaspokoily ciekawosc pozostalych.... :-)
ja czekam niecierpliwie na pierwszego kopniaka ale jeszcze cos czuje musze poczekac ....
 
reklama
mi dziś pani ginekolog uświadomiła, że delikatne "łaskotanie piórkiem od środka", które odczuwam od 2 tygodni i staje się co raz bardziej intensywne to właśnie są już ruchy mojego dziecka, do kopniaczka jeszcze im dużo brakuje ;-) ale te łaskotki są milutkie naprawdę :tak:

ps. odczuwam je tylko kiedy siedzę, na leżąco i kiedy chodzę jeszcze nic nie czuję
 
bolgotki to tez moga byc ruchy maluchow ja myslalam ze wlasnie kiszki mi sie przewracaja tam ;) ale jak poczulam takie dziwne zawirowania jak by ktos swiderka krecil mi w brzuszku to odrazu wiedzialam ze to dzidizol to byl gdzies 14 tydzien oczywiscie bylo to nieregolarne po jakims niecalym tygodniu ktos zapukal domnie wspaniale uczucie poczuc mala nuzke :) i tez bylo nieregolarne kopniaczki stawaly sie coraz mocniejsze asz wkoncu wyczowalne i widoczne na zewnatrz ;) maz juz poczol kopniaka synek jeszcze nie jak lerze sobie na brzuchu i wide jak przesowa sie nuzka szkrabika albo caly przeplywa fantastyczne to jest :) teraz juz wyczuje ze uderzylo raczka albo nozka roczka sa slabsze dotkniecia nuzka mocniejsze :) i uwielbia lerzsec sobie na lewym boku umnie :) i z tej strony mam twardsze i bardziej wypukle :) kopniaczki najintensywniejsze sa wieczorek miedzy 20-21 wojuje wtedy gdzies z 30 minutek i idzie spac oczywiscie rano z mamusia sie wita i zawsze jak wlancza bb to kopniak jest wiec z ciociami tez sie wita :)
 
ja tez już czuję maluszka,bardzo delikatne te ruchy są,czasami zastanawiam się czy to na pewno dzidziuś

na pewno tego kopniaczka nie przegapicie

ja w pierwszej ciąży poczułam w połowie 18 tygodnia
 
ja jeszcze nie czuje zadnych bulgotków ani innych rzeczy a moze mi sie tylko wydaje ze to kiszki a to dzidzi pływa? sama juz nie wiem, ale moje malenstwo sie rusza bo dzisiaj na usg sie odpychało nóżkami :)
 
hehehe ale napisalam jak moge lezac na brzuchu widziec ze dzidizus sie przemieszcza heheheheeh sie usmialam z tego ;) mialo byc lerzac na plecach widze na brzuchu :) Dostac kopniaka na pelny pecherz - BEZCENNE ale bolesne ;)
 
reklama
ja to jestem malo czula, bo w pierwszej ciazy Miske zaczelam czuc dopiero w 5 miesiacu :) a potem to juz sie caly czas rozpychala... no i tak sobie mysle kiedy teraz poczuje ? :)
 
Do góry