reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rumiane policzki

reklama
mlody mial przez chwile przesuszona i zaczerwieniona skore od wiatru, ale to byla moja wina, bo zwyczajnie zapomnialam o kremie. zaczerwienone policzki moga tez byc wynikiem wystawienia dziecko na slonce, w koncu nie tylko latem sie opalamy. jesli to bez krostek to chyba raczej nie alergia.. ale wymadrzac sie nie bede.
 
nie zarzucam ci :) ale u nas tak bylo. zaczelam smarowac regularnie, zreszta Nivea na kazda pogode, moim zdaniem b. dobrym, i pomoglo. buzka wrocila do normy ;)

czego i wam zycze.
 
Mam pytanko.Moja mała skończy 6.01. 5 miesięcy od 3-go miesiąca dostała wypieków na policzkach i pokazały jej się naczyńka czy znacie jakiś dobry kremik?
 
Witam,

Osobiscie nie stosowalam, ale duzo dobrego slyszalam o SUDOKREM - zapytaj w aptece, troche drogi, ale podobno swietny.

Pozdrawiam,
 
reklama
Hej! mój maluszek również miał takie policzki i do tego jeszcze takie krostki pod skórą, smarowałam sudokremem i schodziło, ale potem znowu się pojawiało. Z czasem zeszło i nie ma śladu :)
Pozdrawiam
 
Do góry