reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rumień zakaźny w ciąży

Nataliaa97

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
82
Hej kochane ❤️
Jestem aktualnie w 17 tc.
W piątek córką miala coś dziwnego na ręce, pediatra powiedziala, ze nie daje 100% pewności ale to może być rumień zakaźny.
W sobotę córką zaczela kaszleć, a wczoraj pojawiła się temperatura, dosyć wysoka, kaszel się zaostrzył, konsultscja u dwóch pedoatrów którzy wykluczyli póki co rumień.
Macie jakieś doświadczenia z tą choroba ? Jak ona przebiegała u waszych dzieci?
Dzisiaj nasza dostala rumieńców, ale wydawało mi się to od gorączki bo jak temperstura spadła to policzki tez zbledly. Pediatra tez twierdzi że przy rumieniu są one zdecydowanie bardziej czerwone i większe plamy i dziecko tak mocno nie gorączkuje.
 

Załączniki

  • 20230605_205557.jpg
    20230605_205557.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 499
  • 20230605_195542.jpg
    20230605_195542.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 158
reklama
Hej kochane ❤️
Jestem aktualnie w 17 tc.
W piątek córką miala coś dziwnego na ręce, pediatra powiedziala, ze nie daje 100% pewności ale to może być rumień zakaźny.
W sobotę córką zaczela kaszleć, a wczoraj pojawiła się temperatura, dosyć wysoka, kaszel się zaostrzył, konsultscja u dwóch pedoatrów którzy wykluczyli póki co rumień.
Macie jakieś doświadczenia z tą choroba ? Jak ona przebiegała u waszych dzieci?
Dzisiaj nasza dostala rumieńców, ale wydawało mi się to od gorączki bo jak temperstura spadła to policzki tez zbledly. Pediatra tez twierdzi że przy rumieniu są one zdecydowanie bardziej czerwone i większe plamy i dziecko tak mocno nie gorączkuje.
Mój synuś miał rumień zakaźny... bez temp... tylko ból głowy i mniejszy apetyt i od policzków się zaczęło... najpierw jedrn potem drugi i tworzyły taki kształt jakby skrzydła motyla. U Twojej córci tego nie widzę. A miala wymaz z gardłA? Test combo? A moze to zapalenie górnyvh dróg oddechowych,?
 
Mój synuś miał rumień zakaźny... bez temp... tylko ból głowy i mniejszy apetyt i od policzków się zaczęło... najpierw jedrn potem drugi i tworzyły taki kształt jakby skrzydła motyla. U Twojej córci tego nie widzę. A miala wymaz z gardłA? Test combo? A moze to zapalenie górnyvh dróg oddechowych,?
Pediatra stowerdzila infekcje górnych dróg oddechowych. Po prostu, katar, kaszel, gorączka i tyle, tylko zwróciła uwagę że za bardzo jej tam cos furczy w oskrzelach i jak jutro będzie się utrzymywać temperatura to w środę mam jej zrobic badania krwi crp, morfologie i badanie moczu.

Teraz mała spi, temp całkowicie opadła i już nic nie widzę na policzkach.
 
Pediatra stowerdzila infekcje górnych dróg oddechowych. Po prostu, katar, kaszel, gorączka i tyle, tylko zwróciła uwagę że za bardzo jej tam cos furczy w oskrzelach i jak jutro będzie się utrzymywać temperatura to w środę mam jej zrobic badania krwi crp, morfologie i badanie moczu.

Teraz mała spi, temp całkowicie opadła i już nic nie widzę na policzkach.
To trzymam kciuki. Zdrówka
 
Do góry