reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Ruszyły zapisy do nowo otwartego żłobka re-re kum-kum 2 kraków

Temat na forum 'Ogłoszenia - Kraków' rozpoczęty przez rerekumkum, 26 Marzec 2013.

 1. rerekumkum

  rerekumkum

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  W związku z oczekiwaniami i dużym uznaniem ze strony rodziców została utworzona filia żłobka Re-Re Kum-Kum przy ul. Radzikowskiego 25 w Krakowie.


  Żłobek Re Kum-Kum to miejsce troskliwej i profesjonalnej opieki nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 roku życia.
  Spełniamy najwyższe wymagania rodziców, dotyczące higieny i bezpieczeństwa najmłodszych. U nas opiekę nad Waszymi pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów oraz opiekunek.

  Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego malucha odkrywamy i rozwijamy jego talenty oraz pomagamy w pokonywaniu codziennych trudności.

  Poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami oraz różnorodne zajęcia, pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny najmłodszych. W ramach zajęć, dzieci poznają wierszyki, piosenki, słuchają bajek czytanych, malują i uczestniczą w zabawach zgodnie z indywidualnymi potrzebami i tempem rozwoju.

  Naszym atutem jest przestronna i nowoczesna sala zabaw. Nasze zabawki, renomowanych firm (Fischer Price, Chicco, Playskool, Bright Starts, V-tech, Leap Frog) oraz przedmioty codziennego użytku posiadają atesty i certyfikaty, podobnie jak całe wyposażenie żłobka.

  Re-Re Kum-Kum 2 funkcjonuje na tych samych zasadach co nasza pierwsza placówka.  ŻŁOBEK RE-RE KUM-KUM 2
  UL. RADZIKOWSKIEGO 25
  31-315 KRAKÓW
  KOM. 509 301 283

  Klub Malucha Re Re Kum Kum | Strona Główna
   

  Załączniki:

 2. reklama

Poleć forum