reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RYDUŁTOWY, lekarze ginekolodzy

Dołączył(a)
4 Maj 2008
Postów
12
Polecam w Rydułtowach doktora Jacka Romana- super poprowadził ciążę,przyjmuje na kasę chorych a czuje się u niego jakby przyjmował prywatnie, dokładnie wyznaczył termin porodu oraz masę ciała dziecka:))polecam
polecam również dr Słomczyńskiego, przyjmuje w Pszowie prywatnie, koszt wizyty 60 zł. Odradzm dr Krufczyka-przyjmuje prywatnie na Pebiscytowej w Rydułtowach- koszt badania 70 zł z usg 90zł. Lepiej nie trafić na niego podczas porodu!!!!!!!!!!!!Słyszałam o przypadku, kiedy on naciął pacjentkę podczas porodu i musiała mieć 19 szwów!!!Tragedia
 
reklama
A ja ogólnie polecam szpital w Rydułtowach. Opieka fachowa - wszystko wytłumaczą i naprawdę porządnie zajmują się rodzącymi.
A najlepszy jest zdecydowanie ordynator ginekologii Andrzej Rutkowski- no i od niego też najwięcej zależy :tak:
I naprawdę nie spotkałąm się tam z żadnym przejawem zaniedbania czy hamstwa.
Dziewczyny mające porównanie ze szpitalem w Raciborzu czy Wodzisławiu twierdziły że w żadnym z nich nie jest tak przyjaźnie jak w Rydułtowskim.
Odnosząc się do opinii DADI- rzeczywiście jak wszędzie trafia się "czarna owca" - ja też odradzam dr K.:-D
 
Ja pierwsza ciaze przechodzilam u dr. Rutkowskiego;-) Dla mnie to naprawde dobry specjalista, slyszalam tez pare niepochlebnyc opinii na jego temat...ale coz nigdy nie ma tak ze kazdemu da sie dogodzic;-) Wie co robi, i robi to naprawde dobrze, jest taki ze tak powiem surowy,ale mnie to nie przeszkadza. szpital jak szpital, w porownaniu do tego w ktorym rodzilam drugie dziecko jest hmmm marniutki ale w rydultowal panie polozne sa naprawde super i lekarza rowniez ( no chyba ze chodzi dr K.;-)to nie polecam:-)).
Ja polecam z czystym sumieniem i szpital i dr rutkowskiego
 
Ja polecam lekarza Słomczyńskiego, przyjmuje w Pszowie. Prowadził moją pierwszą ciążę i teraz drugą też prowadzi.
Bardzo miły lekarz, wysłucha pacjentkę, doradzi. Nie mogę narzekać.
Pierwszy raz rodziłam 8 lat temu w Rydułtowach i teraz chyba też wybiorę Rydułtowy.
 
Ja też uczęszczam do doktora Rutkowskiego, chodzę do niego z drugą ciążą , na razie jest bez problemów , ale w pierwszej ciąży miałam problemy i spotkałam się z fachową opieką!
 
niuta3 mamy dokładnie tą samą datę narodzin naszych pociech:) Będziesz rodzić w Rydułtowach? Ja chodzę do doktora z Rybnika, ale planuję poród właśnie w Rydułtowach, no chyba, że znajdę położna ,która będzie chciała uczestniczyc w porodzie domowym:)
 
Ja będę rodzic w Rydułtowskim szpitalu, na poród w domu chyba bym się nie odważyła! No ale świat należy do odważnych!
 
dadi no właśnie ja rodziłam przy dr.K i miałam dokładnie 17 szwów- głównie dlatego że popękałam przy vaccum.
Ogólnie polecam rydułtowski szpital, fajna atmosfera i b. miłe położne. Jeśli uda mi się jeszcze raz zajść, to tam będę rodzić.
 
Witam

ja również mogę polecic szpital w rydultowach . Mila i fachowa opieka, polozna ktora odbierala moj porod naprawde super!!! lekarze rowniez (ja chodzilam do dr rutkowskiego i bardzo polecam, porod odbierala dr szostak rowniez bardzo fajna i mila kobitka ktora zna sie na rzeczy;-) poza tym zarowno oddzial jak i trakt porodowy przeszly gruntowny remont pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny, mam prośbę.. Czy któraś mogłaby podać mi namiar na dra Rutkowskiego do jego prywatnego gabinetu lub przychodni, w której przyjmuje?
Mój nefrolog zlecił mi konsultację ginekologiczną i polecił właśnie tego ginekologa.
Z góry dzięki za pomoc!
 
Do góry