reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RYDUŁTOWY, lekarze ginekolodzy

LUKRECJA76 a czy mogłabys napisac czy w szpitalu w Rydułtowach jest tam porod rodzinny platny czy mozna np mezowi pokazac dzidzie czy jak w wiekszosci szpitali tylko przez szybe i co trzeba ze soba wziasc a co tam daja czy np trzeba miec ciuszki dla dzidzi czy oni daja ??????
 
reklama
Poród rodzinny jest bezpłatny, tatuś może sobie piastować dziecko nawet cały dzień jeśli chce i ma ochotę :-) Od pokazywania przez szybę to już chyba odeszło się ładnych paręnaście lat temu. Dziecko dostaje tam ciuszki, weź ze sobą tylko pampersy.
 
Spotkałam się z dużą ilością złych opinii o dr Krufczyku, a ja mam odmienne zdanie. Chodzę do niego prywatnie, wytłumaczy wszystko dokładnie, wypyta czy coś się dzieje, w szpitalu się mną opiekował, robił badania, gdy położne odmawiały dawał rozkaz i tak musiało być. Nie wiem czy dlatego że wizyty odbywały się prywatnie.
Nie polecam dr Wieczorek, doprowadziła do poronienia podczas wizyty, po tym stwierdziła, że mogłam znaleźć bezpłodnego męża to by nie musiała się mną zajmować, a że jestem młoda to nie powinnam teraz rodzić dzieci.
 
Witam wszystkie Koleżanki z Rydułtów właśnie w maju 2017 wznowiła pracę przychodnia ginekologiczna "k" przy szpitalu ul Plebiscytowa 47 lekarz przyjmuje w poniedziałek i środę rano, warto są to nowi lekarze, dobrzy fachowcy i mili!
 
Do góry