reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rysa na oku

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Hej powiedzcie czy spotkalyscie się z czymś takim- zauważyłam na oku córki (7tyg) ryse, wygląda jakby miała w oku włos ale to napewno żadne cialo obce, próbowałam przemywac oczko i to jest ciągle w tym samym miejscu. Wygląda jak rysa na szkle, na samej powierzchni oka. Oczywiście zapytam pediatry, ale to dopiero w przyszły wtorek.. Czy któraś z Was ma pomysł co to może być? Internet milczy
 
reklama
Rozwiązanie
Wiesz co ja mialam taki jakby bawelniany wlos na oku,nikt tego jakos nie mogl dojzec ale ja to czulam i widzialam,i nie dalo sie tego przemyc,tarlam oko i tez nic,w koncu w pracy dziewczyna od pierwszej pomocy poprostu palecem mi i przejechala po oku i to dopiero pomoglo.ten wlos jakby sie wczepil.no ale moze okulista lepiej by sprawdzil twoje dziecko.
Wiesz co ja mialam taki jakby bawelniany wlos na oku,nikt tego jakos nie mogl dojzec ale ja to czulam i widzialam,i nie dalo sie tego przemyc,tarlam oko i tez nic,w koncu w pracy dziewczyna od pierwszej pomocy poprostu palecem mi i przejechala po oku i to dopiero pomoglo.ten wlos jakby sie wczepil.no ale moze okulista lepiej by sprawdzil twoje dziecko.
 
Rozwiązanie
Do góry