reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rytm dnia 2 miesięcznego dziecka

Polecam zajrzeć na profil cienwiatru.pl i mocno sobie dziewczyny tam chwala jej e-booka dla noworodków. Może tam znajdziesz jakieś inspiracje.
Myślę że ważne aby nie przemęczać dziecka i kłaść nawet co 60-90min bo tyle dzieci są w stanie być aktywne w tym wieku.
Ja bardzo się starałam żeby moja mała nie zasypiała przy piersi, a jeśli chodzi o odkładanie mojej małej to pierwsze 3 mc był albo sen na drzemkach w wózku na spacerze albo na rękach. 2 tygodnie walczyłam żeby w 3 mc chociaż pierwsza drzemkę spala w łóżeczku - u nas było odkładanie nawet po 15 razy.
 
reklama
Do góry