reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rytmika w Poznaiu

Katka

Użyszkodnik ;)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2005
Postów
2 710
Miasto
zakorkowany Poznań..
Cze,
chciałabym zapisac córke na rytmikę. Niestety w pobliżu mojego miejsca zamieszkania (byłam w żłobku i 2 przedszkolach) takei zajęcia owszem są prowadzone, ale tylko dla dzieci uczęszczających do tych placówek. Dzieci ,,z ulicy" nie mają wstępu. Czy jest tu ktoś z Poznania i orientuje się czy gdzieś odbywają się takie zajęcia dla dzieci i ewentualnie ile to kosztuje?
Z góry dziękuję.
 
reklama
cze, chciałam powiedzieć/napisać że znalazłam cos takiego w Poznaiu.Jest to szkólłka muzyczna Yamaha, prowadza zajęcia dla dzieci w róznych grupach wiekowych. Zuzi jest w grupie dla dzieci od 1,5 roku do chyba 3 lat (wprowadzaja dzieci w świat muzyki i plastyki). Byłam na 1 lekcji (gratisowej, bo tak w ogóle trochę się cenią), Zuzi sie podobało, bo był skunks :) i dzieci. Zdecydowałam się na miesiąć, ide w przyszłą środę. Coś napiszę.
 
Do góry