reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ryzyko ciąży

Dołączył(a)
31 Sierpień 2017
Postów
6
Witam, jest to pytanie dot. ryzyka ciąży. Czy w sytuacji, gdy miałam na ręku spermę, po wymyciu i wytarciu ręki (dość niedokładnie, bo ręce były lekko wilgotne) i przypadkowym dotknięciu swoich części intymnych przy załatwianiu się istnieje ryzyko ciąży? Czy mogły znajdować się jakieś śladowe ilości plemników? Działo się to w dni płodne. Okres dostałam, trwał raczej tyle ile miał trwać, w pierwszym dniu leciało sporo krwi, lecz potem mniej. Naczytałam się, że niektóre kobiety maja krwawienia w ciąży, więc nawet ten okres mnie nie uspokaja. Czy mogłoby to być tzw. plamienie implantacyjne? Dziękuję z góry za odpowiedzi.
 
reklama
Rozwiązanie
Widzę drogie panie że uwielbiacie się pastwić nad takimi osobami a wystarczyłoby nie odpowiadać na pytanie albo porostu odpowiedzieć że jest to niemożliwe
A jeżeli pytanie zadała młoda osoba to naprawdę wasze odpowiedzi są bardzo wychowawcze zachęcają młodych i niedoświadczonych do tego by w razie potrzeby pytać te dojrzałe i jakże doświadczone osoby Życzę wszystkim miłego dnia
To ze prawdopodobie jestes niepelnoletnia. I nie masz pojecia o podstawach biologii.
Otóż zdziwię Cię- mam pojęcie o podstawach biologii. Pytanie było jak najbardziej poważne, seks nie jest jedyną możliwoscią zajścia w ciażę, stąd moje obawy. Jak widać nie można odpowiedzieć normalnie na pytanie, ale wnioskuję po Pani opryskliwosci, ze ryzyka nie ma. Niemniej dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
reklama
Nie bierz sie za seks bo glowa peka od tych głupot.
Plemniki nie przetrwaja po umyciu na rece musza miec do tego odpowiednie warunki tzn pochwa.. to raz drugie plamienie implantacyjne wygląda calkiem inaczej niz okres.
Po trzecie wez sie za książki.
Po książki często sięgam, ale doceniam ta jakze wyszukana radę! Za część związaną z tematem jednak dziękuję. I tak, wiem, że plemnikom potrzebne jest odpowiednie otoczenie, stąd moje pytanie, czy wilgotne ręce po wymyciu dają 100 procent pewności, nawet w sytuacji, gdy maja kontakt z pochwą. Jednak wnioskuję po Pani wypowiedzi, że nie ma takiej szansy.
Seks nie jest jedyna możliwością zajscia w ciążę ?
Przeczytaj moja wypowiedz wyzej
Przeczytałam
 
Do góry