reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ryzyko?

purpose

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2017
Postów
21
Witam, zaczęłam panikować. Do miesiączki zostały 3/4 dni, a mnie w ogóle nie bolą piersi co występowało zawsze 10 dni przed miesiączką. Jedyny kontakt jaki miałam to petting podczas którego mogło dojść do przeniesienia preejakulatu na palcach, chociaż wątpie. Zaczęłam schizować, ponieważ nie czuję żadnych oznak nadchodzącego okresu. Wiem, że to głupie ale czy możliwym jest, że mogłam zajść w ciążę? :zawstydzona/y:
 
reklama
Rozwiązanie
Kolejny dzień bez @. Testu nie zrobiłam, bo najbliższa apteka była zamknięta, a następna kilka km dalej. Rozmawiałam z chłopakiem, uspokajał mnie, że nie możliwe, ale nic nie pomogło. Jedyne co by mnie uspokoiło to ta miesiączka. Wiem, że jestem głupia, ale to, że wyrzuce z siebie te wszystkie myśli trochę pomaga. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. :(
Witam, zaczęłam panikować. Do miesiączki zostały 3/4 dni, a mnie w ogóle nie bolą piersi co występowało zawsze 10 dni przed miesiączką. Jedyny kontakt jaki miałam to petting podczas którego mogło dojść do przeniesienia preejakulatu na palcach, chociaż wątpie. Zaczęłam schizować, ponieważ nie czuję żadnych oznak nadchodzącego okresu. Wiem, że to głupie ale czy możliwym jest, że mogłam zajść w ciążę? :zawstydzona/y:
O ile jestes wiatropylna.. ;')

p19ucsqvtl0t5hgc.png
 
Witam, zaczęłam panikować. Do miesiączki zostały 3/4 dni, a mnie w ogóle nie bolą piersi co występowało zawsze 10 dni przed miesiączką. Jedyny kontakt jaki miałam to petting podczas którego mogło dojść do przeniesienia preejakulatu na palcach, chociaż wątpie. Zaczęłam schizować, ponieważ nie czuję żadnych oznak nadchodzącego okresu. Wiem, że to głupie ale czy możliwym jest, że mogłam zajść w ciążę? :zawstydzona/y:
Dziewczyno co miesiąc pytasz o to samo. Miej że litość nad nami. :angry:ile razy można powtarzać. o_O
 
reklama
reklama
Do góry