reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

hej,

a ja mam Emila i Juliana.
Gdyby trafiła mi się dziewczynka to dałabym jej na imię Adela Maria(ale nie Adelajda, to już inne imie). Przy drugim dziecku zastanawialismy sie jeszcze nad Olafem (ale robi się coraz bardziej popularne) i Brunem.
Przegłosowany jednak został Julian i mamy małego Julka :-)
 
reklama
moze ktoras zna jeszcze jakies ciekawe imie dla dziewczynki? takie co tu nie padlo ostatnio... bo duzo juz napisalyscie i w oczach sie mieni juz od czytania tych imion w stecz ;-):-D
 
larvunia ja mam Franię ( Franciszkę) , piekne jest imię Klementynka. Osobiście podobają mi się jeszcze imiona Józefinka, Gaja, Marcelinka, Helenka, Dobrusia, Małgosia ,a jak kiedyś jeszcze będę mieć dziecko to postaram się o chłopca i dam mu na imie Kajetan czyli poprostu Kajtek :-) , albo Wojtek - też ładne!

o! Ja mam Gaje, która opcjonalnie miała byc Wojtkiem :-D
 
Moj wybor to rowniez Jeremi (wzglednie Gustaw) i Stella(SIC!).Jednak wszystko zalezy od mojego lubego,poniewaz teraz jest jego kolej przy wyborze imienia.Na szczescie nie ma jakis specjalnych typow,wiec moze i tym razem uda mi sie przeforsowac moje gusta. Co do imienia Florentyna ,to znalazlam tu na BB,druga Flo -w dodatku urodzona tego samego dnia i roku:tak:.Osobiscie bardzo mnie cieszy moj wybor ,bo imie to, choc rzadkie,jest jednak wdzieczne i baaaardzo kobiece.
 
reklama
larvunia dla Ciebie

Maryna, Marylka, Matylda, Marzanna, Marianna, Michalina, Marcjanna, Malwina, Marcela, Mirella, Marlena, Melania, jej więcej nie wymyślę. Podoba Ci się któreś?

zawsze mozna dać Ludmiła i mówić Miłka ;-)
 
Do góry