reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Moj dziadek wola na moja babcie LOLA:-D a ma na imie Genowefa;-) Ale tak sobie na nia pieszczotliwie mowi :-) Mia ladne imie... Mi sie jeszcze Lara podoba ;-)

A ja Wam powiem ze ja nie wiem skad sobie ubzduralam Noemi....W sumie u nikogo w zyciu nie slyszalam i raz jadac samochodem mowie do mojego Adama" jak bedzie dziewczynka to bedzie Noemi":szok::-D No i nie dosc ze to imie swiete sie okazalo to jeszcze fajowe tlumaczenie ma" moja slodycz" :-)
 
reklama
Mia, świetne, ale jak dla mnie to Lola wygrywa - tak czasem mówię do swojej córki, jak ma chuligańsko-zawadiacki nastrój:) No a może być przecież i Flora, chyba w UK już nie tak bardzo popularne jak ze 100 lat temu?:)
 
Lolka777 ja tez mam na imię Olga, wokół same Aleksandry tylko jedną Olgę znałam.
Co do Lola to tak mówili na prababcie mojego mężczyzny a miała na imię Leokadia.
Nasz synuś Cyprian - tez rzadko spotykane tak myślę
 
survivor Florentyna piekne i dumne imie, Florka tez slicznie, ale nie moglabym dac mojej malej na imie Flora bo to w UK jedno z lepszych masel, sama je kupuje :)
Nie podoba mi sie takze jak angole mowia na imie Lara czy Laura - czytaja je Lora. Na moja corke Pole mowia Poułla :) Ale to moje takie tam ;P

Wydaje mi sie, ze wiele styarszych osob zdrobniale mowi do swoich "ukochanych" Lola :)
Moje corki juz takze pytaja "jak tam mala Lola, kopie dzis?"
 
a ja znam chłopca który ma na imę Neoplemiusz...w Polsce! dziwne o tyle że nigdzie nie spotkałam takiego imienia w imiennikach itp...
Ale to wogole dziwna rodzinka-jest tam Rivana, Petroniusz, Samuel i własnie Neoplemiusz...orginalnie jakby na to nie patrzec
 
Isabela - jak dasz chłopcu Kaj to wszyscy w Anglii będą na niego wołać: Kadż, tak jak na mojego Kajka. Piszą go teraz w szkole Ky, bo tak im łatwiej, masakra. Dletego Sasha ma taką pisownię (nie przez "sz"), bo na razie do Polski nie wracamy:)
A Tycjan rzucił mnie na kolana!!!! Podoba mi sie bardzo.
Mia, to córeczka naszej koleżanki z wrześniówek. Jest przesłodka!
 
w moim otoczeniu Emila nie ma, jest taki 3 latek ale to Emilian

ja znam 3 Emilów i każdy jest baaardzo szalony a równocześnie rozważny ,

A moja znajoma dała na imię swojej córeczce Rzezienka:-)

Pierwszy raz słyszę takie imię, chyba zapodane z dawniejszych czasów, wyobrazam sobie dziewzcynke z takim imieniem w takiej dlugiej sukni jak chodzono w sredniowieczu :-) Bardzo oryginalne imie!

Moja córeczka ma na imię Idalia. Zastanawiałam się nad Idą, ale Idalia to prawie to samo a tak jakoś ładniej brzmi:).

Idalia - bardzo dumnie brzmi!

Mój synek ma na imie Gracjan Aleksander.
 
Lolka777 ja tez mam na imię Olga, wokół same Aleksandry tylko jedną Olgę znałam.
Co do Lola to tak mówili na prababcie mojego mężczyzny a miała na imię Leokadia.
Nasz synuś Cyprian - tez rzadko spotykane tak myślę

Bardzo podoba mi sie imie Cyprian :-) znam jednego-ale ma dzis obecnie jakies 36 lat i jest nieziemsko przystojny:-D:-D:-D
 
reklama
Bardzo podoba mi sie imie Cyprian, niestety mój małzonek jest nastawiony negatywnie do tego imienia, a według mnie jest cudne. No coz, faceci.
Jakbym miala drugiego syna bedzie mial na imie Mikołaj ....... postanowilismy z mezem, ze nasze dzieci beda mialy po dwa imiona, bo my mamy po jednym.
 
Do góry