reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Kinga to fajne imię;)
sama takie mam i zawsze mi się podobało i podziwiałam rodziców za różnorodność, bo Nikodem i Kinga to były dość rzadkie imiona..;)

Sama teraz spodziewam się córeczki i wszystko przemawia za tym, że będzie się nazywać Milena ...-ska.
 
reklama
Mój syn ma na imię Cezary mówimy do niego Czaruś i taki tez jest :-) Drugi syn ma na imię Michał tylko dla tego iż Czarek o tym zdecydował ja wolałam Marcel,Franciszek bądz Maksymilian ;-)A dla córki bardzo mi się podoba Nadzieja
 
Ja mam na imię Daniela Jadwiga, moja córeczka to Gabriela Wiktoria :) Imię dla córki wybrał mąż :))
Teraz jestem w ciąży z drugim dzidziusiem jeśli będzie chłopiec moje typy to Kajetan i Ksawery a dla dziewczynki jeszcze się zastanawiam co powiecie na imię Dąbrówka?? jak je zdrobnić? Podoba mi się również Ksymena, Kalina, Malwina.....
 
Moja babcia nazywała się Eufrozyna, bardzo podoba mi się to imię, jednak nie nazwałabym tak córki, bo pewnie dzieci by się z niej śmiały.
Dodatkowo znam: Zefirynę, Dobrochnę i Rocha (jedna rodzina), moja koleżanka swojego syna nazwała Sawin, a mój kuzyn syna Ziemowit. Znam również Gniewomira, Doriana, Malwinę, a do klasy chodziłam z Delfiną :) Aa no i jest jeszcze moja kuzynka - Honorata :)
 
Ostatnia edycja:
O Honorata, Honoratka bardzo ładne imię, miałam w planach dać tak na imię 2 córeczce, później zmieniłam zdanie i chciałam dać na imię Mirosława, po mojej śp babci Mirce, ale los sprawił, że nie dane mi było użyć tych imion, bo w maju okazało się, że jednak urodziłam synka ;)
 
Im dłużej nad tym myślę, tym więcej nietypowych imion mi się przypomina. Siostra mojej babci nazywała sie Salomea, moja koleżanka ma synka Iwo a córeczkę Leticię (Leticia), poznałam dwie Irminy, Apolonię i Ambrożego, a koleżanka zna Nelsona i Dolores. Możliwe, że niedługo Ewa i Adam staną się niezwykłymi imionami, bo już nikt ich nie będzie nadawał swoim dzieciom :)

Po namyśle jeszcze: koleżanka Jagienka, kolega Roland, córeczka znajomej Vanessa i córka sąsiadki Gracja :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry