reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

no to mnie cieszy bo mi sie Tymon podoba :)

ps- cudny ten Twój Tymuś, taki malutki!

Myślisz ze będzie pasować do Doriana i Milli?
oczywiście ja tylko gdybam bo nie planujemy ale czasem mi sie marzy jeszcze jeden chłopczyk.
 
reklama
Obydwa imiona Twoich dzieciątek są oryginalne i piękne. Ja też kiedyś miałam fazę na imię Dorian (po przeczytaniu książki "Portret Doriana Gray'a" :-p). Jak dla mnie trójeczka Dorian, Milla i Tymon brzmi super :-).
 
Ja znam dziewczynkę o imieniu Damaris:-). To chyba jedyne imię w Polsce dla dziewczynki, jakie znam, które kończy się spółgłoską
 
Hej, a ja mam w domu małą Darię:) żadko ostatnio spotykane i na pewno nie oklepane - zawsze jest lekkie zdziwienie jak ktoś slyszy po raz pierwszy jak mała ma na imię:) do tego wolamy na nią Uśka :p
 
Dziewczyny ze wzgledu na to ze wątek jest o rzadkich imionach, powiedzcie mi czy uwazacie imie Liwia za wymyslne, udziwnione lub krzywdzące??:confused: czy budzi w was odruch do wysmiewania?

aa Inez to jest podobno Agnieszka po naszemu ;)
 
Ludzi dziwi imię Daria??Jak dla mnie zwyczajne i popularne imię.
Liwia bardzo mi się podoba i trochę żałuję,ze nasza Oliwia nie jest Liwią.
 
reklama
Moja córka ma na imię NINA i uwielbiam to imię odkąd je pierwszy raz usłyszałam czyli jakoś w wieku 10 lat już wiedziałam że tak córkę nazwę :-) drugą bym chciała Lilianę ale mąż nie jest zbytnio przekonany :dry:
Jak byłam mała miałam koleżankę z Niemiec - ŻAKLINA i strasznie też mi się podobało :-p
 
Do góry