reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Myślę , że dla dziewczynki nietypowe imię to Liljana , Lili , Lilka , jeśli chodzi o imię dla chłopczyka - Erwin jest rzadko spotykanym imieniem
 
A czy jest tu osoba, która zna jakąś Ritę?
To jest nasz typ dla córeczki i jestem ciekawa jaki jest odbiór tego imienia i jak można je zdrabniać (Ritka, Ritusia, Rituśka, Ritunia)?
Witam,
Mam roczną córeczkę Ritkę. Będąc w ciąży też szukałam informacji jak inni odbierają to imię. Nasze otoczenie zareagowało raczej negatywnie. Ale nie zmieniliśmy zdania co do imienia i nie żałujemy. Używamy wszystkich wymienionych zdrobnień. Teraz każdy się zachwyca tym imieniem, tak że proszę przy nim pozostać. Nasza Ritka jest przebojowa, jest też małą damą uwielbia się stroić. Nie wyobrażam sobie żeby miała inaczej na imię :-)
 
Sąsiadka urodziła Wincencjusza takie jej się podobało. Nie wiem czy jak będzie większy nie będzie miał kompleksów.
 
reklama
Do góry