reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Gouda??? Nie wiedziałem, że jest takie imię i obawiam się, że dziecko mogłoby mieć ciężkie życie w szkole czy przedszkolu. Dzieciaki bywają okrutne... Ziemowit bardzo mi się podoba, lubię takie imiona. Wanda i Jadwiga też ładne i faktycznie ostatnio jakby nieco zapomniane. Znam kilka kobiet o tych imionach i są to starsze już osoby. Jeszcze słyszałem wczoraj imię Bibianna.
Gouda to żydowskie imię, ale faktycznie dziecko mogłoby mieć przerąbane bo kojarzy się z serem i wódką ;) Biblianna mnie się nie podoba, ale w ogóle przeglądając staropolskie imiona większość z nich albo mi się nie podoba albo są tak na dzisiejsze czasy odjechane. Mój mąż to Sławomir i choć wydaj się to takie współczesne przecież spotykane od 100leci
 
reklama
Nie wiem, czy już padło tu imię Elwira? Nie wiem, czy jest aż tak rzadkie, ale w każdym razie ja żadnej osoby o tym imieniu nie znam.
 
Telesfor i Żyraf... :errr: A ja chciałbym zadać pytanie ososbom, które nadają takie dziwne imiona dzieciom. Czy nie zastanawiacie się, że będą je wyzywać w szkole/przedszkolu?
 
Przeglądając ten wątek natrafiłem na imię Solidariusz. Muszę je mojemu małemu konspiratorowi podsunąć, bo już kiedyś wymyślił, że nazwie córki Konspiracja i Solidarność :-D (oczywiście w ramach żartu). To teraz będzie miał imię dla syna, bo tu żadnego pomysłu nie mieliśmy. Zresztą mnie się też bardzo podoba :)
 
reklama
Do góry