reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Może nie dziwne, ale trochę nietypowe - mam znajomą, która ma na imię Magda. Nie Magdalena, a Magda... Wszędzie w formularzach, systemach it itd, wszyscy piszą Magdalena i bywa "zabawnie" (na zasadzie - mail służbowy to imię.nazwisko@firma, więc wszyscy wysyłają na Magdalena...... I potem nie dochodzi...

Poza tym w szkole miałam kumpla o imieniu Saturnin - nazywano go Satek (ale było to już LO, nie wiem, jak w podstawówce, ale nie narzekał na imię)
 
Cześć, jeszcze nie doczytałam całego wątku, ale już znalazłam masę pięknych imion ☺️ mój synek ma na imię Eliasz - na początku mąż się burzył, że za bardzo "biblijne" (nie wiem co w tym złego - jesteśmy prawosławni,więc imię biblijne jest jak najbardziej na plus 😉) a jak mały się urodził, mąż powiedział że to idealny wybór i nie wyobraża sobie dla niego innego imienia! Teraz Eli ma już prawie 7 lat, w szkole i na osiedlu jest jedynym chłopcem o tym imieniu. Także zachęcam wszystkich rodziców którzy wahają się czy nadać dziecku oryginalne imię - jeśli się ono wam podoba to nie bójcie się!
 
O, jeszcze mam przyjaciółkę Ritę Igę, na którą wszyscy mówiliśmy zawsze Iga, i ona ma córkę Raisę 😉 bardzo ciekawe imię choć chyba bym tak nie dała córce na imię
 
Ja bym nie szalała z bardzo oryginalnymi imionami.. Znam chłopca o imieniu Ruben, któremu bardzo dokuczają z powodu tego imienia.. Albo nastolatka o imieniu Hersylia (rodzice mówią Hersia, ale wśród znjomych posługuje się drugim imienjem, nadanym po babci- Maria..). Też nie miala łatwo zycia, z tego co opowiadala. Ma żal do rodziców..
Można nadać ładne, ale nie z 20 najbardziej popularnych.. Ja tym się kirerowalam przy wyborze imienia dla syna, teraz też tak zrobię..
 
reklama
Do góry