reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

To ja mam albo fajną rodzinę, albo dobrze wytresowaną ;) bo nikt nigdy nie negował jakiegokolwiek pomysł u na imiona dla dzieci. Tzn. tylko ojciec dziecka mi zanegował imię dla córki, ale udało się pójść na kompromis i wybrać inne ;)
Tak to u mnie podobnie:) swoją drogą Feliks bardzo ładne nie znam żadnego dziecka o tym imieniu ale nie jest jakieś dziwne czy kontrowersyjne. Moja koleżanka ma Ludwika,podobnie,nietypowe,ale nie jakieś udziwnione,bardzo ładne wg mnie.
 
reklama
W ogóle z tymi imionami jest też tak, że nie zawsze się ono spodoba ... dziecku ;) i wcale nie musi być odjechane. Ja miałam być Sonią, co pod koniec lat 80 było by bardzo nietypowym imieniem. Mama się nie zgodziła - a ja większość życia wolałam być tą Sonią, nie znosiłam imienia Aleksandra. Zaczęło mi się podobać, dopiero jak już byłam dorosła. Mój syn ma bardzo popularne, ale stare imię - nigdy nie spotkał drugiego dziecka z tym imieniem w grupie - a chodził do żłobka, przedszkola i teraz szkoły. Nie znosi tego imienia, ciągle prosi nas byśmy zmienili mu imię na Antoni - czemu na takie nie wiem, nie zna żadnego Antka. No może poza moim dziadkiem - ale tu znowu mój dziadek nie używa tego imienia odkąd poszedł na studia. Dlaczego? A no dlatego, że to imię chłopskie, a mój dziadek jak to ja się śmieję zawód dyrektor więc nie wypadało mu mieć takiego imienia zdradzającego jego pochodzenie. Szok i niedowierzanie ;)
 
To ja mam albo fajną rodzinę, albo dobrze wytresowaną ;) bo nikt nigdy nie negował jakiegokolwiek pomysł u na imiona dla dzieci. Tzn. tylko ojciec dziecka mi zanegował imię dla córki, ale udało się pójść na kompromis i wybrać inne ;)
Moja rodzina jest dość tolerancyjna, ale 95% głośno wyraża swoje zdanie, i to akurat uważam że jest na plus :)
 
To ja mam albo fajną rodzinę, albo dobrze wytresowaną ;) bo nikt nigdy nie negował jakiegokolwiek pomysł u na imiona dla dzieci. Tzn. tylko ojciec dziecka mi zanegował imię dla córki, ale udało się pójść na kompromis i wybrać inne ;)
No i jak ostatecznie mają na imię Twoje dzieci? Jeśli oczywiście można wiedzieć :)
 
Fajnie, podziwiam duże rodzinki. Ja mam jedno i totalnie dezorganizowało to moje życie 😂

My zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę, ale bardzo ważne są dla nas jeszcze środki do utrzymania jej ;)
Najchętniej bym miała 3 i zaraz od razu 4 ale zobaczymy jak to wyjdzie. Moje dzieci są dość wymagające, ale ja jestem dość olewcza tzn. wychodzę z założenia, że tak widocznie ma być i się tym nie przejmuje więc łatwo nam się żyje :)
 
reklama
My zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę, ale bardzo ważne są dla nas jeszcze środki do utrzymania jej ;)
Najchętniej bym miała 3 i zaraz od razu 4 ale zobaczymy jak to wyjdzie. Moje dzieci są dość wymagające, ale ja jestem dość olewcza tzn. wychodzę z założenia, że tak widocznie ma być i się tym nie przejmuje więc łatwo nam się żyje :)
Ja już też się pogodziłam że syn jest wymagający, w dalszym ciągu biegamy po lekarzach i szpitalach, teraz znowu przechodzę załamanie, ale słyszę od innych że i tak jestem bardzo dzielna. Co do środków na utrzymanie rodziny - temat rzeka. Cieszę się że nie mam na głowie kredytu
 
Do góry