reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Mi się tak Nikoś podoba. W dodatku po filmie jak pokochałam gangstera, więc powinno mieć negatywny wydźwięk, ale mega mi się podobało jak do głównego bohatera mówili Nikoś
A ja wrecz odwrotnie - w pracy mialam dwoch nikodemow którzy nie chcieli współpracować, mama jednego z nich dala mi w kość ale to juz dluzsza historia 😅 jak słyszę nikoś to mam przed oczami Dyzmę, jak nikodem to zaraz rozbicki i wieniawa. A przez plot mam malego Niko - tak wołają rodzice. W regionalnej gazecie nikodem bylo najpopularniejszym imieniem 2021 w naszym mieście.
 
reklama
Dziewczyny, co sądzicie o imieniu Dawid? To jedyne imię dla chłopca, na które zgadzamy się oboje z mężem bo mamy zupełnie odmienne gusta. Zależy nam, żeby imię nie było zbyt popularne.
 
Imię jak każde inne. Jak wam pasuje to konieczna jest opinia i zdanie osób postronnych?
Dziwne pytanie. Skoro pyta, to widocznie jest konieczna.

Dziewczyny, co sądzicie o imieniu Dawid? To jedyne imię dla chłopca, na które zgadzamy się oboje z mężem bo mamy zupełnie odmienne gusta. Zależy nam, żeby imię nie było zbyt popularne.
Dawid to tez bylo pierwsze imię co do ktorego bylismy z partnerem zgodni. Ale minelo pare lat, i nasz typ sie zmienił. Uwazam ze fajnie, ze nest międzynarodowe. No i lubię krotkie imiona, bez glupich zdrobnień.
 
Dziewczyny, co sądzicie o imieniu Dawid? To jedyne imię dla chłopca, na które zgadzamy się oboje z mężem bo mamy zupełnie odmienne gusta. Zależy nam, żeby imię nie było zbyt popularne.
Moim zdaniem teraz jest mało popularne Dawid, swojego czasu było na topie ( mam w rodzinie 2 Dawidów ) ale to było z 18 lat temu 😂. Ładne imię i dla małego chłopca i dla dorosłego mężczyzny
 
Mi osobiście podoba się Leon partner nie podziela tego zdania 😅 ale Dawid też mu wpadło w oko 😉
Dziewczyny, co sądzicie o imieniu Dawid? To jedyne imię dla chłopca, na które zgadzamy się oboje z mężem bo mamy zupełnie odmienne gusta. Zależy nam, żeby imię nie było zbyt popularne.
Mi osobiście podoba się Leon partner nie podziela tego zdania więc musimy się jakoś do listopada dogadać 😅 ale Dawid też mu wpadło w oko 😉
 
Mi osobiście podoba się Leon partner nie podziela tego zdania 😅 ale Dawid też mu wpadło w oko 😉
Mi osobiście podoba się Leon partner nie podziela tego zdania więc musimy się jakoś do listopada dogadać 😅 ale Dawid też mu wpadło w oko 😉
Mi też się podoba Leon ale tak się niefortunnie złożyło, że sąsiedzi dali tak na imię swojemu buldożkowi 😑
 
reklama
Do góry