reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Ja pamiętam jak 30 lat temu byłam zaskoczona/zdziwiona imionami nadanymi w mojej dalszej rodzinie dziewczynkom. Obecnie już nie dziwią wcale: Marika i Dagna ;-)
 
reklama
Mi też się podoba Leon ale tak się niefortunnie złożyło, że sąsiedzi dali tak na imię swojemu buldożkowi 😑
Moja chrzesnica nazwala swojego chomika Leon, niedlugo potem zaszlam w ciążę i urodziłam Leona :) bylam tak zdeterminowana, że nawet chomik nie stanął mi na przeszkodzie. Bo wymarzylam sobie właśnie Leona :)
 
Jak bym miała syna to miałby na imię Krystian, zawsze mi się podobało to imię
... Nie dane będzie mi z tego skorzystać 😂
 
ja spotkałam się z imionami Niko, Atena (rodzeństwo);
bardziej oryginalne z tych, które znam to Lea, Nela, Kia (jeszcze przed pojawieniem się an rynku Kia Yaris:tak:)
Coraz częściej słyszę o rzadkich, staropolskich imionach, które są nadawane, np. Bożydar, Dobrawa; zaczęło mi się podobać imię Bronisław, ale mąż kazał mi wybić sobie z głowy... :happy2:
Nela 😍 piękne
 
Mojej znajomej ostatnio urodziła się Anielka 😍 też raczej rzadko spotykane 😇.
Mi zawsze marzyła się Pola 😍 a mam Martynkę 🤔🤣 na którą często wołam Tysia 😁🥰.
 
Mojej znajomej ostatnio urodziła się Anielka 😍 też raczej rzadko spotykane 😇.
Mi zawsze marzyła się Pola 😍 a mam Martynkę 🤔🤣 na którą często wołam Tysia 😁🥰.
Anielka wydaje mi się że jest popularna teraz! Ale ładne imię też mi się podoba. Pola jest obecnie bardzo modne ,moja córka ma dwie w klasie. Martynek tak często nie spotykam:)
 
reklama
Wybierałam między Krzesimir i Teodor - to pierwsze wydaje mi się rzadkie, ale chyba żadne nie jest oryginalne 🤣
Dla dziewczynki miałam Malina i to już jest chyba nietypowe :)
 
Do góry