reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Za pare miesięcy zostanę Chrzestną Mamą Sonii, ale dla przyszłej córeczki ( bardzo bym chciała!!!) będziemy musieli poszukać inne imię;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to teraz ja :-) Moi mężczyźni maja na imię Oliwierek i Amadeuszek. Wybierając imie dla Oliwier myślałam że będzie mało spotykane a tu taki psikus... z kolei z Amadeuszem się nie przeliczylismy. A mówimy na nich
Oliwier - Oliwierek, Oliś, Olik, Oli, Olivi
Amadeusz - Amadeuszek, Amadi, Madi, Madik, Madulek, Amadeo, Ami
Jak komu w danej chwili na język przyjdzie.
Podczas pierwszej ciąży dla chłopca wchodziły w grę oprócz Oliwiera jeszcze Igor, Fabian, Filip dla dziewczynki Nicola i całe szczęście mamy synka.
Przy drógiej dla chłopca zdecydowanie Amadeusz a dla dziewczynki Zuzia, Maja, Natasza i Larysa i była by Nati
Trzeciego dzidziusia planujemy za 3 lata i jak narazie staneło na Mikołaj, Kryspin, Marcel, Gracjan ze wskazaniem na Mikołaja oraz Aurelia w dalszym ciągu Natasza i Larysa z wielkim naciskiem ze strony męża na Aurelie.
A co wy wszystkie na to?







 
Lolka777, Lew strasznie oryginalnie brzmi i powiem szczerze, ze oprocz prof. Lwa Starowicza i Lwa Tolstoja nie spotkalam sie z tym imieniem ;-):-)
No ja przy drugim dziecku w przypadku dziewczynki tez raczej Sonia nie dam ;-), ale imie bardzo mi sie podoba :tak:Nadja tez odpada, bo moja kuzynka bedzie miec Nadje za kilka miesiecy, wiec znowu bede myslec nad imieniem;-):-)

Syneczki2, Oliwierkow znam kilka - u nas bardzo modne w ostatnich latach :tak: Amadeusza nie znam zadnego - ladne imie :tak::-)
Moja siostra mowi, ze jak bedzie miec syna to da mu na imie wlasnie Kryspin :tak:
A dla dziewczynki z tych wymienionych najbardziej podoba mi sie Natasza :tak:
 
Ja Dałam na imię Nicole...Dla chłopca miłąm przygotowane Bonifacy i Wincenty...mimo,że wszystkim dookoła się to nie podobało...
 
Syneczki2 Amadeuszek- ładne, nikogo nie znam o tym imieniu. A Aurelkę ma nasza kolezanka z Londynu, prześliczna z niej dziewczynka:-)
Ostatnio dużo się słyszy o Zuzkach:)
pozdrawiam!!!!!
 
Ostatnia edycja:
firanka wszystkim z imieniem nie podpasujesz...;-) najważniejsze, żeby Wam się podobało i żeby do dziecka pasowało, a reszta................:tak:
Nicole - oryginalne, poznaliśmy pewną małą Nicolettę, ale podejrzewam, że to jest zupełnie odmienne imię
 
ja spotkałam się z imionami Niko, Atena (rodzeństwo);
bardziej oryginalne z tych, które znam to Lea, Nela, Kia (jeszcze przed pojawieniem się an rynku Kia Yaris:tak:)
Coraz częściej słyszę o rzadkich, staropolskich imionach, które są nadawane, np. Bożydar, Dobrawa; zaczęło mi się podobać imię Bronisław, ale mąż kazał mi wybić sobie z głowy... :happy2:
 
reklama
Moja córeczka ma na imię Idalia. Zastanawiałam się nad Idą, ale Idalia to prawie to samo a tak jakoś ładniej brzmi:).
 
Do góry