reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Fajnie jest miec oryginalne imie - przynajmniej wyrozniasz sie z tlumu ;-):-)

Duzo ladnych imion wymieniacie dziewczyny - Angel - super! Szkoda, ze u nas nie mozna tak dzieci nazywac :tak:

Melania tez ladnie - pamietam jak bylam mala nazywalam tak jedna z lalek :-D

U nas jakby nie bylo Sary, a bylby syn, to prawdopodobnie nazwalibysmy go Lars (wg umowy: ja dla coreczki, T. dla syna :-p) - wtedy bylam absolutnie przeciwna, ale teraz coraz bardziej mi sie to imie podoba :tak::-)
 
reklama
hehe no nieźle:-D a moja siostrzennica ma bardzo jasne, a wręcz białe włosy :rofl2:

przyznam, że ogólnie też Melanie kojarzą mi się z blond włosami ;)

przypomniało mi sie jeszczedwa imiona, które wydają się być dość oryginalne jak na nasze czasy: Roch i Miłosz

W okolicach mojego pokolenia było kilku Miłoszów i zdaje się, że kilka lat temu było to też dość popularne imię.

Z ciekawych imion u mnie w klasie w podstawówce był np. Iwo, Olin. Kiedyś też dosyć często spotykane Jarosław, Artur - dziś jakoś się nie słyszy
 
Lolka777 u nas tu w UK spotyka sie imie Angel :) A naprawde jest przeslodkie troche do Filipa nie pasuje le obydwa sa przesliczne :)

Ania Czechlowska moj synus tez ma na imie Filip :)
 
Ankami też znam Melanię i ma blond włoski, byłam zdziwiona, że to imię oznacza czarnowłosa, powinno być odwrotnie:-)
Iwoneczka rzeczywiście imiona są piękne i wcale nie muszą do siebie pasowac:tak:, najważniejsze, żeby do maluszków pasowały:))))))))))
 
Sandra1982 czyli imię dla synka już zaklepane;-)...:tak:
Ktoz to wie ;-):-D Pewnie jeszcze z 1000 pomyslow przy ewentualnym drugim dziecku przyjdzie do glowy ;-):-)

Innuendo, a jak sie nazywa Twoje dziecko? Pochwal sie nam!
Dżesika w tej wersji - tragedia, ale Jessica - nie jest zle, osobiscie bym tak nie nazwala dziecka, ale kazdy ma swoj gust, wiec jak sie komus to imie podoba to czemu nie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Innuendo, po co takie obraźliwie teksty. Nie uważasz, ze ktoś mógł się poczuć urażony? A ten tekst o wersji dla ubogich to niby co ma być? Moi synowie mają na imię Tomasz i Piotr - więc według ciebie jaka to ma być wersja????

Temat o imionach miał być wymienieniem się pomysłami a nie obrażaniem innych.
 
moje dzieciaczki to: Wojciech Damian ,Zuzanna Aleksandra i Gabriela Weronika A JA Wioletta Joanna a mąż Tomasz Jesteśmy z mężem za tradycyjnymi imionami mimo że przy Gabrysi sie zastanawialismy mielismy tez w zanadrzu Szymon Piotr jakby urodzil sie chlopiec A Gabriela bo ja bardzo lubię książki Musierowicz owej i tam byla Gabrysia i imie stąd ;-)a dla ciekawych i chętnych http://www.imiona.dla-dzieci.org/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Corka moich znajomych ma na imie Eunika :-)

A ja mam syna Jedrzeja. Staropolskie imie i jak na razie nie za czesto nadawane:tak: ja bynajmniej nie znam zadnego Jedrka :no:
 
Do góry