reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

jezu, nazwać dziecko Jessika- albo jeszczze w wersji dla ubogich Dżesika- jakim debilem trzeba być??


A czy Ty kolezanko nie potrafisz swoich racji przedstawiac w bardziej kulturalny sposob :baffled: Poczytalam sobie co piszesz na forum i..... wydaje mi sie, ze z kultura troche u Ciebie na bakier :baffled::confused:
Moze wartaloby najpierw sie zastanowic, a dopiero potem wyrzucac z siebie swoje przemyslenia :baffled::confused:

To jest forum publiczne, mozna dyskutowac, mozna przedstawiac swoj stosunek do roznych spraw, ale w troche inny sposob......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Strasznie się cieszę, że rozpoczęłąm ten wątek:-)
Okazuje się, że jest dużo dzieciaczków o ciekawych, oryginalnych i rzadkich imionach!!! I nasz Lewek nie jest wyjątkiem:tak::-):-)

sewa Eunika też jest fajne:-), ciekawe jak się zdrabnia - eusia?

Pozdrawiam was:-)
 
sewa Eunika też jest fajne:-), ciekawe jak się zdrabnia - eusia?

A wiesz, ze oni nie zdrabniaja jej imienia :baffled: dopiero teraz sobie to uswiadomilam jak zadalas to pytanie :tak:

A Twoj synek ma swietnie na imie :tak: W moim otoczeniu nie ma zadnego Lwa :tak:noooo chyba, ze zodiakalny ;-):tak::-)
 
sewa dzięki:-) ze staropolskich imion nam z mężem najbardziej podoba się właśnie.. Jędrek:-)naprawdę:tak:
 
Ostatnia edycja:
A ja chorowałam na Ignacego, Ignasia ale mój luby nawet o tym nie chciał słyszeć, w ogolę to ja liście miałam 6 imionek o on jedno, dla mnie porażka, dla babeczki wybrane mielismy Emilka i stad Emil:) A jak u Was, było jedno imię czy tez toczyłyście boje z tatuskami? Ja to nawet boje sie myśleć co to będzie za drugim razem

Znam Tymoteusza i Ziemowita (Ziemek), dla mnie imionka przednie
 
Ostatnia edycja:
My mamy Nadię ale rozważaliśmy też Tatianę, Kaję, Melissę, Kalinę, Nataszę, Anastazję. Dla chłopca miałam Maksymilian ale mąż nie chciał o tym słyszeć. Do drugiego dziecka wybierzemy jedno z tych które wymieniłam a jeśli będzie chłopiec to chyba Vincent. No i jeszcze Teodozja mi się podoba a bardziej Tola i Anastazja zdrobniale Nastia i jeszcze Apolonia zdrobniale Pola.
 
Mój synek to Leon i przyznam, że nie znam innego Leona. Mój pradziadek miał tak na imię, lecz mój synek dostał tak na imię, ponieważ znaliśmy kiedyś małego chłopczyka Leona (nie w Polsce) i to imię bardzo się nam spodobało( chłopczyk z resztą też był czarujący).
Moja córeczka to Kaja, lecz nie jest to już imię rzadkie. A wybraliśmy je m. in. ze względu na to, że ma ładne tłumaczenie- Ta, która cieszy rodziców.

Podoba mi się bardzo: Sara, Eliza, Matylda. Ostatnio słyszałam o imieniu Marika.
Fajne są: Roch, Vincenty. Lew jest super!! :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
kindzia26a doskonale wiem co znaczy przechodzić przez sprzeciw męża :baffled: Przy pierwszej ciąży najpierw bój był o dziewczynkę. Mąż chciał Oliwie a ja wiedziałąm że nie może tak byc i jak sie okazało że jednak chłopca będziemy mieć kamień z serca i wtedy wpadłam na Oliwierka, chociaż nie zastanawiałąm sie tez nad Filipkiem Igorkiem i Fabiankiem ale Oliwierek użekł męża :happy:
Przy drugiej ciaży było jeszcze gorzej. Gdy lekarz robił kolejne usg ok 15tyg powiedział "gratuluje kawał kobiety" no to sie zaczeło. Ja sie uparłam na Nataszę albo Larysę a mąż Aurelia i basta. Kurcze ile my sie nasprzeczalismy ehhh, jak tak na to patrzę z biegiem czasu śmiac mi sie chce. JAk ktoś sie spytał czy juz wiemy co sie urodzi mąż na to taaaaak Aurelka a ja że chyba on urodzi Aurelie bo ja mam w brzuszku Nataszkę....:-p a tu niespodziewanie półtora miesiaca przed porodem lekarz mówi "och drodzy moi odmieniło sie coś tu mamy między nóżkami worek mosznowy" i po raz kolejny mi ulżyło bo Amadeuszka mieliśmy wybranego zanim wogóle w ciaze zaszłam :-)
Dla trzeciego dzidziusia mam w zanadzu Mikołaj, Kaspian, Kryspin, Gracjan, Marcel, Natasza, Larysa i niech będzie ta Aurelia :dry: aż boje sie pomysleć jakie batalie bedziemy teraz wytaczać :-D
 
Do góry