reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

:-)dziewczyn ja nie mam zamiaru z nikim tutaj walczyc....Staralismy sie z mezem o drugie malenstwo po 6 miesiacach udalo sie:):-) Jestem w 2 tyg c ciazy:)Wybralismy imienia jesli chlopiec to Kelab a dziewczynka to jeszcze nie wiemy znacie moze jakies inee lade imie dla chlopca i dziewczynki????O no i Lenka teraz to mozesz mi pojechac swoimi odpowiedziami jestem zbyt szczesliwa by sie tym przejmowac pozdrawim wszytkich :)
 
reklama
Oj wybacz,jesli ktos tu kogoś "jedzie"jak to nazwałaś swoimi odp to jesteś ty-naprawde przeglądnij posty.Nie chcę znów powaracać do problemu, ale krytykowałas prawie wszystkie imiona dzieciaczków które sie tu pojawiały.I jeśli dobrze przeczytać w mojej odp na twoje obraźliwe zdanie co do imienia mojej córki w zaden sposób Cię nie uraziłam-powiedziałam, ze nie nazwałabym dziecka imieniem które ma pochodzenie angloamerkańskie.I mam prosbę abys nie kontynuowała tej potyczki słownej, forum nie po to powstało.Przypominam"Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci"
 
marta nie bede komentowac Twojej wypowiedzi.Powiem tylko krotko ze w Polsce nikt do Twojej NICOLE tak mowic nie bedzie kazdy bedzie mowil i pisał NIKOLA.
 
Achhh no dziewczyno kochana nie mieszkam w polsce:) i widac ze polski wiesniak jestes nie Nikola tylko NICOLE i proszcze cie jak ci sie cos nie podoba to nikt ci nie kazal czytac moich postow....

Nie moglam sie powstrzymac....

Kochana CHAMERYKANKO, ja sie zastanawiam czym sobie w ogole zasluzylysmy, ze zaszczycasz nas swoja obecnoscia a nie piszesz na amerykanskim forum??? Czy to dlatego, nie znasz zbyt dobrze angielskiego?? Troszke to smutne, bo po polsku pisac tez raczej nie umiesz. Niewazne. Twoja fascynacja ZAGRAMANICA tez jest dosc zenujaca. Sama nie mieszkam w Polsce i dokladnie wiem jakim typem osoby musisz byc. Ja od wlasnie takich jak Ty rodakow staram sie zawsze trzymac z daleka - przynosza wstyd ! Nie rozumiem po co tu jestes?? Przeciez nie indentyfikujesz sie z Polakami, gardzisz wszystkim co polskie? Jestes tu by nas krytykowac, wywyzszac, wymadrzac ? Niby czemu Twoje zdanie jest zawsze wazniejsze od innych? Bo nie mieszkasz w Polsce ?? Prosze, nie rozsmieszaj mnie! Sloma Ci z butow wychodzi i widac to w kadym Twoim poscie.
Nie odpisuj mi, bo nie bede juz wchodzila na ten watek. Nie chce sie denerwowac. Poza tym wiem co wyprodukujesz - beda to oczywiscie obelgi, bo nie potrafisz prowadzic dyskusji w cywilizowany sposob.
W Twoim przypadku teoria, ze
Najbardziej wymyślne wybierają osoby z wykształceniem podstawowym. To one nadają dzieciom imiona z telenowel brazylijskich lub znanych piłkarzy (Barbara Sawicka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego), akurat sie sprawdza...

Inne dziewczyny, jak najbardziej pozdrawiam i przepraszam, ze odbieglam od tematu. ;-)
 
Lenka mnie Masza kojarzy się z klasyką :-) Wojna i pokój :tak:bardzo mi się podoba :-)
imię mojej córci też bez przerwy ktoś krytykuje
najczęsciej, że jest " udziwnione " i "ordynarne " :-D
a mnie to nie przeszkadza
 
Kaprycha po prostu z ust mi te słowa wyjęłaś.Zgadzam sie w 100%.

ullanna. Masz córeczke Liliannke? jak dla mnie to imię jest po prostu piękne,urocze ,dziewczęce nie wyobrazam soibie jak mozna o nim powiedzieć ordynarne:baffled::baffled:
 
Achhh no dziewczyno kochana nie mieszkam w polsce:) i widac ze polski wiesniak jestes nie Nikola tylko NICOLE i proszcze cie jak ci sie cos nie podoba to nikt ci nie kazal czytac moich postow....
Taki "polski wieśniak" jak i my wszystkie tutaj na tym forum, nie zgadzające się z twoją opinią. A ty w swoich postach prezentujesz ideał kultury konwersacji i inteligentnego dialogu. Dziewczyno - trochę pokory ! To, że mieszkasz za granicą nie usprawiedliwia cię wcale i nie daje przyzwolenia na to, żeby pisać (czyt.stosować słownictwo jak i robić błędy zarówno stylistyczne, jak i gramatyczne i ortograficzne) gorzej niż dziecko w szkole podstawowej - i to nie każde, bo nawet tam dzieci wiedzą, co to przecinek albo wielka litera...Daj sobie spokój i skończ lepiej z tą krytyką i naskakiwaniem na innych, bo jak na razie wyrobiłaś sobie jedynie wszem i wobec opinię "zadufanej w sobie CHAMerykanki".

Lenka
Masza piękne, ale ja akurat obstawiam Saszę. Sasza, Saszka...Ślicznie:tak:
 
Ostatnia edycja:
mazia tak mam Liliankę - przez jedno "n" :tak:

a jak bedzie druga dziewczynka to będzie Matylda albo Klara

Lenka chyba głosy układają się po połowie co do Maszy i Saszy :tak: jak wybierzesz będzie dobrze
 
reklama
Witam:) Ja mam synka Emila:) Żadko spotykane imie ale wlasnie o takie mi chodzilo:)dziewczyny co sie tak kłocicie? Sa ludzie i ludziska:) wiem ze forum od tego jest i sama wiem po cobie jak mozna sie zezłoscic ale czy warto sie denerwowac dla takiej osoby ktora powie ze jestes "polski wiesniak"? Masakra... Wszyscy tu zgromadzeni na tymforum jestesmy mamusiami badz bedziemy i powinnysmy byc madrzejsze a nie kłocic sie jak małolaty. Ludzmi takimi nie warto sie przejmowac. Trzeba sie cieszyc zyciem i malenstwem.
 
Do góry