• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Wprawdzie oba imiona nie w moim stylu, ale wybrałabym Masza. Znam jednego Saszę i jednak to imię mi się z meskim kojarzy, dlatego taki wybór. Poza tym Sasza jest bardzo syczaco-szeleszczące, co z jednej strony jest bardzo miłe, ale z 2 może drażnic ;-).
 
reklama
Dlaczego wybralas takie wlasnie iniona? Mnie sie ani to nie podoba ani to. Jest tyle pieknych imion! Sasza to raczej do chlopaka a Masza to nawet nigdy o takim imienniu nie slyszalam. Nie chce nic mówic ale jak sie wybiera takie nieziemskie imiona to w urzedzie moga nie zgodzic sie na takie imie. Znam kolezanke która wybrala niemieckie imie i nie chcieli wypisac aktu urodzenia bo nie jest z pochodzenia niemka i nie moze dziecko miec takiego imienia.
 
Witajcie dziewczyny, ja jestem mamą Ani i Julii. A co do kwestii doboru imion, to jest sprawa indywidualna, bo imię ma się podobać rodzicom, ale nie "komuś tam"... Np Malinka, ma Gucia - imię rzadkie, piękne. Oby dziecko było zadowolone i dumne, że nosi takie piękne imię. Tak jak u mnie, wybieraliby za nas z moim mężem imiona wszyscy, ale w końcu obu dziewczynkom ja wybrałam. A wybrałam krótkie ze względu na to, że mamy długie nazwisko.
Lenko, jesli mogę uczestniczyć w dyskusji, to mój głoś pada na MAszę, choć Sasza też jest bardzo ładne :-D
MeKlaudia, Marika śliczne imię :-D mój znajomy ma córkę Marikę, kochana dziewczynka :-D

Pozdrawiam
 
DO TRUSKAWKA,wybralismy takię imię bo poprostu NAM sie bardzo podoba,jak pisałam wcz kiedy dawaliśmy 5lat temu pierwszej córce imię Lenka to też spotykalismy się ze zdziwieniem,kilka osób wtedy też mówiło , ze nie słyszało o tym imieniu, a teraz jest wysyp Lenek.Mi się zawsze podobały imiona wschodnie i szukałam imienia własnie w tym duchu.Tak jak piszesz, ze jest tyle pięknych imion to dla mnie własnie ty PIĘKNYM jest Masza;-)Uważam, ze jest dźwięcznym i kobiecym imieniem!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry