reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Przypomniało mi się, że znam jeszcze Cecylię i Celinę oraz Halszkę z tych mało spotykanych imion. Lew też mi sie zawsze podobało, oraz Leonard i Leon. No i znam jednego chłopca imieniem Lolek:sorry2: i to nie jest zdrobnienie od Blesław:tak:
Dobrochna też jest ciekawe według mnie oraz mój wczesniejszy typ jak byłam w ciąży Jaśmina albo Adamina.
 
Witam moja córeczka ma na imię Monika Anna - nie jest to oryginalne imię chociaż w szkole nie ma żadnej Moniki....teraz chciałabym dziewczynce dać na imię Nadja, zastanawiam sie także nad Larysą :tak:, dla chłopca nie mam pomysłu- myślałam o Natanielu, chociaż mój mąż preferuje starsze imiona - Bolesław, Władysław.:crazy:..
 
Ostatnia edycja:
W moim otoczeniu jest dużo dzieci z oryginalnymi imionami: Tymon i Leon, Olaf i Liwia, Tamara, Łucja - to wszystko są dzieci do 4 roku życia. Mam koleżankę Ingę i kolegów Krystiana i Kornela. Znam też Miłosza, Emila, Doriana i Ariela
Anulaws coś w tym jest, że w tej fali rzadkich imion, to te pospolite zyskają na oryginalności. Mojego imienia też dawno nie słyszałam u małej dziewczynki, a w zerówce byłyśmy 4, na studiach też nie mniej ;-)
 
A my córcię nazwaliśmy Dobrochna :-) swojsko i oryginalnie zarazem :tak: a zdrobnień cała masa: Dobrusia, Dobroszka, Broszka, Dosia, Dobroszka...
 
Ostatnio słyszałam o imieniu Marika.
Tak właśnie ma na imię moja córeczka :-) Dla mnie to prześliczne imię :-p
Mój pierwszy synuś (*) :-( też dostał raczej mało popularne imię - Arkadiusz.
Wśród dzieci moich znajomych jest troszkę raczej rzadko ostatnio nadawanych imion: Stefan, Tymon, Mieszko, Jadwiga, Joanna i Helenka.
 
Marika - bardzo ladne imie :tak::-)
Tak samo podoba mi sie Vincenty, Leon i Olaf :tak:

A moje kolezanki maja dzieci o imionach: Blanka, Oliwia (x3), Amelia (x3), Gabriel, Julia(x2), Alan, Fabian, Roksana, Maxymilian :tak:
 
Kindzia 26 u nas obyło się bez kłótni:) Na poczatku wybraliśmy imiona które nam wspólnie podobały ( Lew i Sonia) Ja też byłam za Norbertem, ale mężowi to imię sie źle kojarzyło ( nie powiem, że nie przeze mnie;-);-))
Znam też małego Tymoteuszka:)

Elma moja siostra ma na imię Nadia i zawsze była dumna ze swojego imienia:)
Meliska, Kalinka, ciekawe imionka:-), jeszcze do zestawu Malinka:)))))))

kajko dzięki:-) a Leon i Lew oznczają to samo- LEW:tak::tak::tak:

ferula Lolek, Loluś, czemu nie?:-)

mata-kow Dobroszka- fajne imię:tak: oryginalne i do tego polskie:)

sandra1982,Ines Mariczka, Maxymilian rzeczywiście są bardzo ładne:tak:
 
reklama
Daleko nie trzeba szukać, mój mąż ma na imię Hubert, wg mnie jest to rzadko spotykane imię:tak:, a syneczek naszych przyjaciół jest Tytuskiem:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry