reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

A co myślicie o imieniu Klaudiusz i Larysa? zanim zaszłam w ciążę po raz pierwszy zawsze chodziło za mną to imię po czym gdy już zaszłam typy się zmieniły i mamy Oliwierka Dominika i Amadeuszka Mikołaja teraz gdy myslimy o trzecim dziecku typ wrócił i bierzemy pod uwagę własnie Klaudiuszka Gracjanka Marcelka mąż na Fabiana Cypriana Doriana i Kryspina wielkie nie a dla dziewczynki Marcelinka Livka Natasza bądź Larysa
 
reklama
to i ja się wypowiem chociaż póki co w ciąży jeszcze nie jestem .
Strasznie podoba mi się imię Zoja:-)
chyba nie padło tu takie, zresztą teraz to nawet cięzko byłoby przejrzeć cale forum.
jak wam się podoba?
zdrobniale Zojka, Zojeczka :-D

Sliczne imie!!!!!!!!!

Syneczki2 dla mnie Larysa niemilo siekojarzy wiec nie za bardzo mi sie podoba,Marcelina jest slodko:tak:
Jakzdecydujemy sie na trzecie dziecko za pare lat to bedzie albo Anielka albo Piotrus:tak:
 
Witam ...mi się podobają takie imiona dla dziewczynki....Matylda, Emilia, Amelka, Julia...(niestety tych ostatnich już pełne podwórka) swojej córce miałam dać na imię Maria-Marysia:-) ale mam chłopca o imieniu Wiktor....osobiście uważam ze w dobie globalizacji warto dać imię uniwersalne, takie które dobrze będzie brzmiało zarówno w polskiej wersji jak i obcojęzycznej! niech to jest taki posag na przyszłość dla dziecka bo niestety nie będziemy miały wpływu (my mamy) w jakim kraju dziecko będzie chciało zamieszkać już w dorosłym życiu....(możne druga Irlandia się trafi???)
Aha i nie zapominajmy ze imię dziecka nadaje mu tez charakter:-)
Pozdrawiam;-)
 
czesc wszystkim
znalazlam tu wiele fajnych imion ale mam tez swoje ulubione ktore wybralam dawno temu;
dla chłopca Jeremiasz, Alan,
dla dziewczynki Bijanca, Liwia,Nattali
 
misia391- Sama jesteś badziewna pisząc,że klasyczne ,piękne polskie imiona są badziewne:tak: Jak można dać dziecku na imię Dastin??? Nicolas???

Jestem zdecydowanie zwolenniczką POLSKICH imion.... zwłaszcza tych "starych" :tak:
 
reklama
pola997 - popieram tez uwielbiam polskie klasyczne imiona, moja corka jest Krysia a kolejne dziecko tez bedzie mialo imie w podobnym tonie, maz obstawil Mirka (Miroslawa) albo Waldek (Waldemar) mi sie podoba Franek (Franciszek) lub Ela (Elzbieta), a co to bedzie to sie okaze
 
Do góry