reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Myślałam, że mi coś podpowiecie, ale nadal nie wiem - w sumie mamy jeszcze 7 miesięcy, ale cały czas jestesmy odmiennego zdania. Co do dziewczynki jestesmy zgodni - Julia, Hania, lub Anastazja (Nastusia), ale jesli bedzie chłopiec ? POdoba nam sie tylko jedno imie - Gracjan, ale tak nazwalismy naszego synka, hehe :-) Dla męża ewentualnie podoba się Witold, a mi ewentualnie Mikołaj lub Nikodem....
 
reklama
Jesli mnie w przysłżości trafi się synuś, to prawdopodobnie będzie Filip. Mój mąż chciałby drugiego Adasia (on ma tak na imię), a mnie po głowie chodzi jeszcze Olaf. Ale Fifi wygrałby ;-) a jeśli dziewczynka?? ło matko, nie wiem ;-) chociaż bardzo mi się Nadia podoba :-D
 
Do KAJA820,super imię Oleksander:tak:!jak rozumiem jest to tez imię z korzeniami wschodnimi?-jutro moj mąż ma zadzwonic do USC i zapytać się czy nie zrobia problemu z Maszą lub Saszą.Te moje hormony ciążowe zaprzątają mi głowę czy Maszka czy Saszka.
Kalinka ostatnio coraz częściej słysze to śliczne imię-znam 25 letnia Kalinę-z duszą artystki:-)
jescze parę dni i przywtamy małą dziewuszkę Maszę lub Saszę:-)
 
Zadzwoniliśmy do USC, i to pani była zdziwiona, że pomysleliśmy, że moga nam zrobic problem z zarejestrowaniem Maszy lub Saszy:-)Tak więc zostaje nam tylko czekać na naszą dziewczynke i decyzję co do imienia.pozdrawiam!!!
 
reklama
Witajcie ;) A co myślicie o imionach Nikodem Paweł ( zdrobniale Niko) dla chłopaczka i Milena Dajana dla dziewczynki ? :-D

Nikodem ładne imię ,u mnie w bloku jest Nikodem,ma już 9 lat i jest fajnym chłopcem,kolega mojego Maciusia.
Milenka też bardzo ładne imię


Moja koleżanka dała swojemu synkowi na imię
NIKANOR NATANIEL:rolleyes2::rolleyes2:
 
Do góry