reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

koleżanka ma córeczkę o imieniu Kira ... na początku wydawało mi się dziwaczne, ale teraz muszę przyznać, że jest bardzo ładne
Kira jest od łacińskiej wersji Cyryla ;-)
 
reklama
Kosma? Wow, pierwszy raz słyszę to imię :-D I jest takie... kosmiczne :-D Ale ciekawe ;-) Na pewno koledzy szybciej zapamiętają Kosmę niż kolejnego Antosia ;-)
Ostatnio spodobało mi się imię Honorata :-D :tak: Ale Mała nadal zostaje Ninka.. ;-)
 
Agus ja chcialam dac na imie (jakby mi sie córeczka urodziła) dajana:) Znałam taka jedna co przyjezdzała tu do rudy. Piekna dziewczyna z niej była. A nikodem tez mi przemknął po myslach dla mojego synka:) Tez piekne imie.
 
Kira,super imię.A co do Kosmy juz dawno mi się podobało.Kojarzy mi się z chłopcem o artstycznej duszy i nipokornym duchu:)A Antos też b.ładne-tylko, ze ostatnio bardzo popularne.
czekamy na Maszkę lub Saszkę:):-)
 
Kosma? Wow, pierwszy raz słyszę to imię :-D I jest takie... kosmiczne :-D Ale ciekawe ;-) Na pewno koledzy szybciej zapamiętają Kosmę niż kolejnego Antosia ;-)
Ostatnio spodobało mi się imię Honorata :-D :tak: Ale Mała nadal zostaje Ninka.. ;-)
O to nie czytałaś trylogii Sienkiewicza:no:;-).Słynni bracia od OCIEC PRAĆ to Kosma i Damian;-):tak::-D:-D.
 
reklama
Zdaje się, że Jacek Kaczmarski dał swojemu synowi na imię właśnie Kosma. Na początku wydawało mi się dziwne, ale potem całkiem fajne imię. My dla naszej córeczki wybraliśmy Michalina Konstancja. Oba w miarę polskie a jednak nasi znajomi tutaj nie mają problemu z wymówieniem tudzież przekształceniem na Mikaelę czy Michelle ;-) Dla synka planowaliśmy Ignacy Marcin, ale ponoć będzie dziewczyna ;-) No i Ignacy coś się popularny robi ostatnio, co odrobinkę mnie martwi...
Jeśli zaś chodzi o Maszę i Saszę to głosowałabym za Maszą jednak, bo znam jednego Saszę i zdecydowanie jest mężczyzną i tak mi się to imię kojarzy. A myśleliście może nad Daszą (Daria)? Pamiętam jak przez mgłę w dzieciństwie był taki serial o Daszeńce... Bardzo go lubiłam :-)
 
Do góry