reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Witam,
Ja jestem zakochana we włoskich imionach... ;)
Chłopiec: Fabio-Fabian, Sergio- Sergiusz, Massimo- Maksym, Nicola- Mikołaj
Dziewczynka: Elena- Helena, Bianca- Blanka, Carla- Karolina, Chiara- Klara
... ale wszystko wskazuje na to, że jak bedzie dziewczynka to bedzie Alicja ;)
 
Witam,
Ja jestem zakochana we włoskich imionach... ;)
Chłopiec: Fabio-Fabian, Sergio- Sergiusz, Massimo- Maksym, Nicola- Mikołaj
Dziewczynka: Elena- Helena, Bianca- Blanka, Carla- Karolina, Chiara- Klara
... ale wszystko wskazuje na to, że jak bedzie dziewczynka to bedzie Alicja ;)
fajnie,ze pomino,ze podobaja ci sie wloskie imiona,nie dajesz tak dziecko na imie normalne
jak dla mnie czasem wchodze na ten watek i uwazam,ze kolo polowa mam wymyslaja "orginalne " imiona ktore pozniej tylko skrzywdza dziecko
Nikanor, Saturnin, Zoran,Denis,Brian,Masza postukajcie sie za przeproszeniem w glowe
 
Saturnin i Jowita to jest rodzeństwo.
Właśnie Jowita dała synkowi na imię dokładnie Nikanor Nataniel.
A Saturnina córeczka ma na imię Sandra Ksymena.
 
Ja się kocham w imieniu Dominik. Jak będziemy mieli chłopca to na pewno będzie miał tak na imię. Dla dziewczynki Michalina mi się bardzo podoba. Ewentualnie Antonia.

Z nietypowych jakie spotkałam to dla dziewczynki Edeltrauda a dla chłopca Kaklist.
 
No ja też ,ale u nich w rodzinie to same takie wydziwnione imiona.
Jowita,Saturnin.itd.

faktycznie cos nie tak, potem nawet nie wiadomo jak na to wolac

Witam,
Ja jestem zakochana we włoskich imionach... ;)
Chłopiec: Fabio-Fabian, Sergio- Sergiusz, Massimo- Maksym, Nicola- Mikołaj
Dziewczynka: Elena- Helena, Bianca- Blanka, Carla- Karolina, Chiara- Klara
... ale wszystko wskazuje na to, że jak bedzie dziewczynka to bedzie Alicja ;)

piekne imiona ale ich polskie odpowiedniki tez sliczne :D

Ja się kocham w imieniu Dominik. Jak będziemy mieli chłopca to na pewno będzie miał tak na imię. Dla dziewczynki Michalina mi się bardzo podoba. Ewentualnie Antonia.

Z nietypowych jakie spotkałam to dla dziewczynki Edeltrauda a dla chłopca Kaklist.

Ja dziewczynce tez chcialam dac na imie michalina (chociaz nie pasuje do nazwiska)
 
fajnie,ze pomino,ze podobaja ci sie wloskie imiona,nie dajesz tak dziecko na imie normalne
jak dla mnie czasem wchodze na ten watek i uwazam,ze kolo polowa mam wymyslaja "orginalne " imiona ktore pozniej tylko skrzywdza dziecko
Nikanor, Saturnin, Zoran,Denis,Brian,Masza postukajcie sie za przeproszeniem w glowe
Przypominam,ten wątek na portalu powstał aby opisywać-BEZ KRYTYKI I WYTYKANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-oryginalne i piękne (dla kazdego znaczy co innego),imiona naszych skarbów.Tak więc nie obrażaj :crazy:mojego wyboru imienia, czyli Masza.I kochana postukaj sie sama w główkę;-)
 
O ludzie, ale sie porobilo...
Mnie tez takie "wydziwnione" imiona sie nie podobaja, ale mysle, ze jesli takie imie nie obraża dziecka i w miare pasuje do nazwiska, to przeciez to jest gust rodzicow , prawda?
 
reklama
dziewczynki tylko mi tu bez klotni prosze ;-)

a swoja droga moja kolezanka ma coreczke Chanel :tak: pierwszy raz slyszalam takie imie i do tej pory nigdzie dookola nie slyszalam o drugiej Chanelce :no::-)
 
Do góry