reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

czytalam was z wielkim zainteresowaniem:)
powiem tylko ze kazdy ma swoj gust i juz:)
u nas w rodzinie to raczej proste imiona sa nadawane tj. Alicja, Kasia,Alina,Ewelina,Mariola,Sylwia, Justyna, Damian,Lukasz,Bartosz,Dawid;, Mateusz mamy tez Aldone(Aldona),Manuele(Manuela),Karol.
z bardziej wymslanych: Astrid, Marina, Wioletta,Niko.
znam tez: Fin, Liam, Vivien, Gloria.(dzieci znajomych).

Mnie osobiscie podobaja sie: Lena,Marta,Kaja,Emilia
dla chlopca: Fabian, Tobiasz i Damian.

pozdrawiam:)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Ja dla synka chciałabym bardzo imię Gabriel ale mój stanowczo protestuje bo "takie religijne jakieś" :/
Inne propozycje to:
-Wiktor
-Filip
-Tomek
-Marcel
-Patryk
-Oliwier
-Olaf(to z kolei mnie się nie podoba)

Jeśli będzie dziewczynka to też mamy spory wybór:
-Gabriela
-Marcelina
-Iga
-Kinga
-Łucja
-Emilia
-Michalina
-Lidia
-Weronika
-Anastazja

I co tu wybrać skoro jest tyle ładnych imion??
 
GABRIELA TEŻ MI SIĘ BARDZO PODOBA :-)
ALE TO MI WPADŁO DO GŁOWY JUŻ PO PORODZIE, W SZPITALU
JAK MIELIŚMY JUŻINNE IMIĘ Z MĘŻEM - NADIA :-D
ALE TE 2 IMIONA MOIM ZDSANIEM PASUJĄ DO DZIEWCZYNEK Z CIEMNIEJSZYMI WŁOSKAMI (BRĄZOWYMI)
A MOJA CÓRECZKA JEST BLONDYNECZKĄ ;-)
WIEC MYŚLAŁAM TEŻ O IMIENIU JESSICA LUB NICOLE :tak:
 
w sumie fakt gabryjela z taka czarnszka mi sie kojazy jak bym miala corke to bez sprzecznie nie przyjela bym zadnych argumentow nazywala by sie Kalina lub Gaja ale raczej pierwsze wg mnie t imiona sa przesliczne takie melodyjne i dziewczece marzy mi sie taka Kalinka:sorry::-)
 
Moja koleżanka ma córeczkę o imieniu właśnie Gaja.
Na początku dziwnie brzmiało,ale jak zobaczyłam małą,to stwierdziłam że to imię do niej najbardziej pasuje i żadne inne.:-)
 
reklama
Nawet nie miałam pojęcia, że jest tyle oryginalnych imion. Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką imion prostych. Dziecka jeszcze nie mam i pewnie w najbliższej przyszłości nie będe miała, ale imiona wybrane już od kilku lat :-)

dla dziewczynki - Asia, Iza, ewentualnie Emilka
dla chłopca - Mateusz, Kubuś. ewentualnie Patryk
 
Do góry