reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

cala mase pieknych imion mozna tu znalezc:-) bardzo podoba mi sie imie GAJA!!
co do oryginalnych imion to chodzily ze mna do szkoly dziewczyny o imieniu MALINA I BERENIKA!:-) mam tez kuzyna o imieniu OKTAWIAN NATALIAN:-) a corcia znajomych ma na imie ROSANA:-)
my jeszcze nie znamy plci dziecka ale imiona juz sa,dla dziewczynki LEAH, a dla chlopca IAN ,dodam tylko ze nie mieszkamy w polsce:-)
 
reklama
Łapka - nie dawaj dziecku na imię Joanna - sama jestem Aśka i powiem Ci jedno - właścicielki tego imienia są różnie ale zawsze szurnięte !!! Czasami francowate czasami po prostu psychiczne a czasami niedorozwinięte, a znam sporo swoich imienniczek.
 
sama miałam orginalne imie i dlatego dla dziecka wybrałam swojskie .bo zawsze wolałam zmiekczenie mojego imienia ,nie zawsze orginalne imie jest lubiane:-)
 
Łapka - nie dawaj dziecku na imię Joanna - sama jestem Aśka i powiem Ci jedno - właścicielki tego imienia są różnie ale zawsze szurnięte !!! Czasami francowate czasami po prostu psychiczne a czasami niedorozwinięte, a znam sporo swoich imienniczek.

Sol,no co ty przecież to fajne imię ,sama je noszę,i w swoim otoczeniu też mam Asieńki,i są w porządku.
Moja koleżanka nawet ostatnio ,tak dała na imię swojej córuni:-)
Ja mam na imię Joanna,maje rodzeństwo to Michał,Anna,i Izabella.
Mąż Rafał,a jego bracia to Grzegorz,i Leszek.
A nasi synowie jak widać na suwaczkach:Maciej i Emil.

 
A ja mam córeczke Anikę i jad dotąd spotkałam się z tym imieniem raz, bo moja koleżanka ma córkę o tym imieniu i tak mi sie sopdobało że moje teraz ma też takie
 
Czesc dziewczyny :) Ja też sie pochwalę imieniem jakie wybraliśmy dla naszego dzidziusia...
Dla dziewczynki na pewno Shanti (Szanti-tylko nie wiem jak na to w Urzędzie zareagują, słyszłam dużo opinii, że sie nie zgodzą tym bardziej na orginalną pisownię ale to już trudno najwyżej będzie po Polsku) albo Suri ...a dla chłopca może ... no włśnie i tutaj jest problem bo nie wiemy jeszcze hehe...miał być Marcel ale juz mi sie znudziło :-D
 
witam i ja sie pochwale imionami moich dzieci..dwuch pierwszych synow maja orginalne imiona patrick i daniel a trzeci syn ma na imie ercan czyta sie erdzan,,a corcia ma na imie derya-dilara..
 
reklama
CZeść dziewczyny, ja mam synka Kacpra. Chcemy z mężem drugiego dzidziusia. Ja teraz wybieram imię i mam mnóstwo propozycji :) co chwilę podobają mi się inne. Więc tak:
DZIEWCZYNKA: Nadia, Natasza, Ana, Nikoletta, Tatiana,
Chłopiec: Dorian, Sami, Donkan,
To oczywiście tylko niektóre moje propozycje, ale takie najwazniejsze :) Pozdrawiam
 
Do góry