reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Jeszcze mi się przypomniało, że znajomi mają córkę Zoję (od greckiego "życie").
A moja sunia wabiła się Nora - w sumie też ładne kobiece imię ;)
 
reklama
Lolka777 pierwszy raz spotkałam sie z tym imieniem, ale wpadło mi odrazu w ucho, czas uświadomić męża że córeczka będze miała tak na imie :-p
 
Moja corka ma na imie Noemi-Lorraine... Uzywamy tylko pierwszego imienia :-)
Jak kiedys przytrafi mi sie druga corka to nie mam pojecia co poczne-jakos malo imion ktore mi sie podobaja:-D Dla chlopca chyba wybralabym Gracjan :-)
 
Mój synek ma naimię Olivier ale imie to teraz do rzadkości nie należy co chwilę spotykam Oliwierków, zeby nasz Olivierek trochę sie róznił pisze sie go przez v a nie w. Dla dzieczynki miałam wybrane imie Inez.
moi znajomi natomiast maja Alexa.
 
Witajcie dziewczyny. Ja juz mam duze pannice 17 letnia Dagmare i 16 letnia Pole. Kiedys te imiona nie byly tak popularne jak teraz.
Od 5 miesiecy jestem w ciazy i dzis dowiedzialam sie, ze to bedzie kolejna dziewczynka, skrycie marzylam o kolejnej panience, wiec ciesze sie przeogromnie.
Mamy kilka typow imion dla niej, co o nich sadzicie?
Nazwisko mamy bardzo dlugie, a ja uwielbiam krotkie imiona, wiec to glownie moje typy:
1. Mia
2. Lily
3. Dia
4. Nina (juz nie tak znow malopolularne)
5 Lola (imie prabaci, wiec ogromna slabosc do niego)

Pozdrawiam
Iza - krotko i prosto ;-)
 
isabela:-) Mia i Lola są śliczne!!!!!!!!! Może ze wskazaniem na Lola, choć mnie z tych dwóch imion trudno wybrać, bo oba są ładne.Czy te imiona są bardzo popularne w Anglii??
 
Hej, zaskoczona jestem niektorymi imonami
sa swietne a ja nigdy nie slyszalam :-D
Noemi, Zoja, Koko...
sliczne

Iza, mi sie podoba Nina i Mia, Lola tez ekstra :tak:

Moja corka ma na imie Blanka
tez coraz popularniejsze
moj maz jak wyskoczyl z tym imieniem wczesniej tylko slyszalam w tancu z gwiazdami :baffled:, ake juz sie przyzwyczailam
Blanka, nazywana jeste Blutkiem, Blu, Bluciorem (jak jest niegrzeczna ;-))
 
reklama
kajko, dziekuje :) Zadne z tych imion nie jest w uk popularne, to dobrze bo chcialabym by moja mala miala oryginalne imie :)

Blanka ladnie, moja kuzynka chce tak nazwac corke :):):)
 
Do góry