reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Ania2608 Nasz synuś ma na imię Lew (Lewcio, Lewek, Luleczek) i my również nie wyobrażamy sobie, że nazywa się jakoś inaczej, to imię idealnie do niego pasuje:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas najprawdopdobniej jednak będziedzie druga dziewuszka:tak: i tak zmienilismy zdanie z chłopca Saszy jednak przeżucamy się na dziewuszkę Maszę(skrót od imienia Maria, Marija), zastanawiam się też nad Nastją:) co sądzicie o małej Maszce?ah imię Lew dla chłopca-rewelacja!:-)
 
kidys w liceum moja klezanka wymyslila sobie ze jej dzieci beda mialy na imie Lucjusz i Dagmencja:)nie wiem czy doszlo to do skutku.....
 
a ja ostatnio patrzałam na Zorra i mi sie spodobało imie Elena
jak Elena De La Vega ...

i pomyśleć ze
Don Alejandro de la Vega (jak to pięknie brzmi...) to chyba poprostu Andrzej :baffled:...
 
ja na drugie imię, jeśli będzie syn, chcę dać Świętopełk- na cześć 1 księcia kaszubskiego, który wybił się na niepodległość :-) na pierwsze Antoś.
 

i pomyśleć ze
Don Alejandro de la Vega (jak to pięknie brzmi...) to chyba poprostu Andrzej :baffled:...

raczej po prostu Aleksander ;)

Przypomniało mi się jeszcze, że znam też Gaję, Donatę, Żannę, Dobromiłę (Miłkę) i Dobrosławę (Dobrusia), Judytę, Witta (to ostatnie oczywiście męskie)

Z imion kiedyś dość często nadawanych, a dziś raczej rzadkich: Dagmara, Iwona, Kinga, Grażyna, Edyta, Danuta, Beata, Elżbieta, Radosław, Witold, Dariusz itd itd...
 
Ja przy pierwszym synku bardzo chciałam Filipa, ale mąż wydziwiał. Mateusz i Florian też mu się nie podobały, więc stwierdziłam, że ma sam wybrać imię i jest Benjamin.
Natomiast przy bliźniakach bardzo długo nie znałam płci i myślałam, że jak będą dwie dziewczynki, to będzie Nina i Lena. Jakby było dwóch chłopców to mielibysmy problem, bo mieliśmy wybranego tylko Borysa.
A że jest parka, to mamy Nadję i Borysa.
Mnie się bardzo podobają rosyjsko brzmiące imiona.
 
reklama
Teraz od jakiegoś czasu bardzo mi się podoba Kornelia, a że kolejnego dziecka nie planuję, to pozostanie na podobaniu ;-)
 
Do góry