reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
to i ja się wypowiem chociaż póki co w ciąży jeszcze nie jestem .
Strasznie podoba mi się imię Zoja:-)
chyba nie padło tu takie, zresztą teraz to nawet cięzko byłoby przejrzeć cale forum.
jak wam się podoba?
zdrobniale Zojka, Zojeczka :-D

U mnie byla jedna wielka bitwa o Zoje!! Ja bardzo chcialam ,zeby mala tak miala na imie, przez moj sentyment do Grecji. Za to wszyscy w rodzinie i kolezanki mowily ,ze skrzywdze dziecko. Co za bzdure mowia - nadal tak mysle. To piekne imie co znaczy zycie i jest takie waleczne. Tatus chcial bardzo Lene.
W rezultacie jest Lena, Zoja S..:-D:-D:-D Przemycialam na drugie Zojke.
Tzn. aktu urodzenia jeszcze nie ma i wszyscy probuja mnie przekonac,zebym zmienila na Lena, Maja
 
stopi69
nie daj się !:-) i tak już dużo zdziałali przekonując Cię żebyś nie dała tak na pierwsze;-)

ankami
tak jak mówiłam ciężko przerobić cały wątek i nie byłam pewna czy już takie imię nie padło:-)
ale dalej uważam ,że jest świetne i póki co to mój główny typ dla dziewczynki, a i mąż też jakoś się zaczął przekonywać do tego imienia:-) teraz pozostaje tylko "zrobić" córę :-) oby jak najszybciej się udało :-D
 
Witam!


Zoja to piekne imie, gdybym miala corka i mieszkala w Polsce z pewnoscia tak bym ja nazwala. Poki co na liscie imion dziewczecych mam Esterah i Pola albo Constancia.
Na chlopiecej liscie kroluje Constanin, podoba mi sie tez Eliash albo Salvador (ale mysle sobie, ze jeden w rodzinie wystarczy). Gdybym mieszkala w Polsce zastanawialabym sie nad Mscislawem lub innym staropolskim imieniem.

Pewnie lista imion jeszcze sie wzbogaci do konca ciazy, zobaczymy.
 
Z typowo polskich moimi ulubionymi są Lucjan,Gustaw,Leon(ale to chyba jest m-ynarodowe)Feliks,Dąbrówka,Helena.
My za pare dni przywitamy CHYBA??Maszę-bo cały czas chodzi za Nami SASZA:)miejmy nadzieję, że jak spojrzymy na małą kluseczkę to jedno z dwóch samo się nasunie:)
Pola LUDWIK jest rewelacyjnym imieniem dla rewelacyjnego chłopaczka:)
Dziewczyny moze macie jeszce jakies uwagi co do wyboru SASZA czy MASZA-piszcie.pozdrawiam!
sasza to zdrobnienie od oleksandra moj syn ma na imie oleksander czyli sasza nie wiem czy da rade dac samo sasza w urzedzie stanu cywilnego???
 
reklama
cześć, moje skarby noszą imiona: Zuzanna Maria, Filip Michał i Rita Barbara. Z drugą córką zastanawialiśmy się nad Mariką lub Mikołajem gdyby był to chłopiec.;-)
 
Do góry