reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Heh, ja chciałam dać Filip, a tu patrzę do gazety miejskiej - urodził się Filip o tym samym nazwisku i w dodatku ojca ma o tym samym imieniu co mój mąż :sorry:.

Z oryginalnych imion: Nina, Kama, Ulryka, Tatiana (Tina), Witalis, Wieńczysław (Wieniu), Zygmunt (jak tu wałać na maleństwo??), Serwacy
 
reklama
kurcze nie wiem jak to jest w tych urzędach z imionami dla dziewczynek Inez czy Ines (nie mam pojęcia :szok:czy kończy się na z czy na s)!!nigdy sie nad tym nie zastanawiałam,muszę zapytać kuzynki to Wam napisze :rofl2:!
moja córa to Kaja:-) a synek to Filip:-)
zauważyłam,ze imię Filipek jest ostatnio bardzo popularne!ja jak 7 lat temu dawałam tak na imię mojemu facecikowi to nie spotkałam żadnego innego o tym imieniu!w jego najbliższym otoczeniu też nie ma żadnego Fifiego!podobnie jest z Kają...wiele Majeczek jest ale o Kajkach mało co tu u nas słychać!:)crazy::szok::crazy: poza psem jednej babki bo nazywa sie kaja)
 
Z oryginalnych imion: Nina, Kama, Ulryka, Tatiana (Tina), Witalis, Wieńczysław (Wieniu), Zygmunt (jak tu wałać na maleństwo??), Serwacy

Mój mąż ma na drugie imię Zygmunt.
Mimo, że wiedziałam o tym, to kiedy braliśmy ślub i musiałam powiedzieć "....Ciebie Piotrze Zygmuncie..." to dostałam histerycznego ataku śmiechu i dwa razy powtarzałam przysięgę.
Śmiałam sie juz kiedy On składał swoją, bo wiedziałam, ze bede musiała powiedziec Zygmuncie....:laugh2:
Wszyscy goscie chichotali ze mną.:laugh2:

Ja na pczatu chciałam nazwac swoją corke Oktawia, ale tesciowie swoim gderaniem skutecznie obrzydzili mi to imię:eek:
Mamy juz kolejne, ale zeby znowu koś mnie nie nakrecił to zachowamy je w tajemnicy do dnia porodu.
 
Mój mąż ma na drugie imię Zygmunt.
Mimo, że wiedziałam o tym, to kiedy braliśmy ślub i musiałam powiedzieć "....Ciebie Piotrze Zygmuncie..." to dostałam histerycznego ataku śmiechu i dwa razy powtarzałam przysięgę.
Śmiałam sie juz kiedy On składał swoją, bo wiedziałam, ze bede musiała powiedziec Zygmuncie....:laugh2:
Wszyscy goscie chichotali ze mną.:laugh2:

Ja na pczatu chciałam nazwac swoją corke Oktawia, ale tesciowie swoim gderaniem skutecznie obrzydzili mi to imię:eek:
Mamy juz kolejne, ale zeby znowu koś mnie nie nakrecił to zachowamy je w tajemnicy do dnia porodu.

to dziwne ze musialas podczas przysiegi powiedziec oba imiona :? dziwne...

Mnie podoba sie jeszcze imie Franciszek
 
Mój mąż ma na drugie imię Zygmunt.
Mimo, że wiedziałam o tym, to kiedy braliśmy ślub i musiałam powiedzieć "....Ciebie Piotrze Zygmuncie..." to dostałam histerycznego ataku śmiechu i dwa razy powtarzałam przysięgę.
Śmiałam sie juz kiedy On składał swoją, bo wiedziałam, ze bede musiała powiedziec Zygmuncie....:laugh2:
Wszyscy goscie chichotali ze mną.:laugh2:

Ja na pczatu chciałam nazwac swoją corke Oktawia, ale tesciowie swoim gderaniem skutecznie obrzydzili mi to imię:eek:
Mamy juz kolejne, ale zeby znowu koś mnie nie nakrecił to zachowamy je w tajemnicy do dnia porodu.


hahahahahaahaha ja też bym nie wytrzymała ze śmiechu,
P.S imię Oktawia bardzo łądne- mam w rodzinie jedną :-)
a imionami rto nigdy wszystkim nie dogodzisz, zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się podobało
 
to dziwne ze musialas podczas przysiegi powiedziec oba imiona :? dziwne...
Tak jest przy przysiędze w USC;-)
hahahahahaahaha ja też bym nie wytrzymała ze śmiechu,
P.S imię Oktawia bardzo łądne- mam w rodzinie jedną :-)
a imionami rto nigdy wszystkim nie dogodzisz, zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się podobało
Wiem i nie staram się nikomu dogodzić.
Podobać ma się mi i mężowi, a wszyscy inni muszą to przyjąć;-)
 
mi bardzo sie podoba imie Oktawia a jeszcze bardziej Oktawian,ale mieszkam w uk wiec musze sie liczyc z trudnoscia wymowy tego imienia.moj synus bedzie mial na imie Rohan Alexander...pozdrawiam
 
Jak sie nasza rodzinka dowiedziala, ze corcia bedzie sie nazywala Antonina Klara, to moj -skad inad mily-szwagier powiedzial: CO? Ja na pewno jej nie bede nazywal Antonina, tylko Klara! Przykro mi sie zrobilo, ale mu odparowalam: Twoj syn nie ma drugiego imienia, tzn. ze mam go nie nazywac w ogole?
 
reklama
Do góry