reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Witajcie.....
Jestem w 5 miesiącu ciąży i tez intensywnie myśle nad imieniem i czekam na podpowiedzi - sami myśleliśmy o Miłoszu lub Jonatanie.
A z ciekawych imion to moja siostra nazywa sie Debora, a osobiście znam Rut i Abigail:-)
 
Witam ;-)
Ja za parę dni urodzę Arona. Uważam,że to nadal dość rzadkie imię,a przy okazji-co było dla mnie ważne-brzmi "męsko" :tak:
Gdy okazało się,że będzie chłopak myśleliśmy z mężem jakiś czas nad imieniem. Moje typy to były->Aron,Nikodem i Miłosz. Mąż wymyślał takie typu Maurycy...no sorry-kompletnie nie moja bajka. Dogadaliśmy się i został Aron :-)
A jeżeli kiedyś będzie dziewczę to otrzyma na 100% imię Miriam.
 
Ostatnia edycja:
Witam ;-)
Ja za parę dni urodzę Arona. Uważam,że to nadal dość rzadkie imię,a przy okazji-co było dla mnie ważne-brzmi "męsko" :tak:
Gdy okazało się,że będzie chłopak myśleliśmy z mężem jakiś czas nad imieniem. Moje typy to były->Aron,Nikodem i Miłosz. Mąż wymyślał takie typu Maurycy...no sorry-kompletnie nie moja bajka. Dogadaliśmy się i został Aron :-)
A jeżeli kiedyś będzie dziewczę to otrzyma na 100% imię Miriam.
z tych imion to mi się najbardziej podoba Miłosz i Maurycy, a najmniej Miriam.
Miłosz w ogóle mi się bardzo podoba, ale tutaj nikt tego nie napisze, przeczyta, wymówi.....
 
reklama
Witam,
będąc w ciąży zastanawialiśmy się z mężem jakie imię dać naszej drugiej córce aby nie było tak jak z pierwszą córką. Daliśmy jej Julia i okazało się że co druga dziewczynka w przedszkolu to właśnie Julia. Myśleliśmy intensywnie i wpadłam przez przypadek na imię Pola. Bardzo nam się spodobało, wiele dziewczynek o tym imieniu nie ma więc młodsza córka ma na imię Pola.
 
Do góry