reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie imiona

Ja słyszałam mase imion ale na pewno bedzie ich coraz wiecej skoro została nie dawno podpisana zgoda na nadawanie egzotycznych imion w PL :p
 
reklama
Oczywiście szanuję, że rodzice chcą dać swojemu dziecku wyjątkowe imię, ale trochę mnie dziwi nadawanie zagranicznych imion, skoro jesteśmy Polakami i jest tyle pięknych polskich imion.
U nas akurat tata jest Anglikiem dlatego tez maly bedzie mial na imie Theo :) wydaje mi sie ze polskie imie z angielskim nazwiskiem by nie pasowalo do siebie poza tym tatus nie chce polskiego bo ciezko jest je wymowic :-D I w sumie to mu sie nie dziwie.
 
Mi się nieziemsko podoba imię Izydor :) dla chłopca , ale niestety mój Sylwester jest nieubłagany i nie chce się zgodzić chociażby na drugie imię :) Dlatego będzie Rafał, też ostatnio trochę zapomniane imię mimo że we wcześniejszych rocznikach(poniżej 2000 roku) dość często słyszane :) Zawsze chciałam mieć chłopaka Rafała, ale żaden mnie nie chciał to teraz zrobię sobie dobrze i syn będzie nosił to imię:p

Dla dziewczynki podoba mi się Lidia..
 
Nam się podobało imię Roland, bo obydwoje kochamy Mroczną Wieże Kinga, ale jak pomyślę że do 10 roku życia dzieci będą wołać za naszym dzieckiem LOLAND to troszkę mu współczuje.

Ostatecznie i tak okazała się dziewczynka i imię dla niej od początku mamy, jednak myślimy nad tym aby rok/dwa po urodzeniu wyjechać za granicę i tam się osiąść aby dziecko miało lepsze perspektywy i bardziej przyjazny kraj niż nasz. Więc też myślimy nad imieniem aby po polsku było ładne, ale za granicą też fajnie brzmiało:)
 
reklama
Przeogromny wybór imion ;> ja jeszcze nie znam płci swojego maleństwa ale jak będzie chłopak to Mikołaj (miki) a dziewczynka to Anika ;)
 
Do góry