reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie imiona

reklama
No bo ludzie nie wiedza jak maja swoje psy nazywac. Mi np. podoba sie imie Maksymilian. Ale max - to juz nie za bardzo - bo czworonogi sa tak nazywane. Ciekawe ze nikt nie powie " kajtus? Przeciez to imie do czlowieka"... Co za ludzie... Brak slow
 
Kajtus to akurat od dziecka mi sie z czlowiekiem kojarzylo - z powiescia Korczaka. Pimpus to imie dla psa - tu "podziwiam" rodzicow bo mieli "wene". Mia - jakos mnie nie dziwi, wrecz powiedzialabym ze podoba mi sie to imie - dzwieczne, wdzieczne, bardzo kobiece.
Znajomi maja Ariela - cos im Szekspirem powialo - i Kasjana.

Nadawanie zwierzetom ludzkich imion uwazam za paskudny obyczaj.
 
Nasz synek bedzie miał na imię Feliks (drugie Wojciech - po tacie :) ). sama nie wiem, czy to aż takie rzadkie imię, ale w sumie żadnego Feliksa w swoim życiu nie poznałam :-)
 
reklama
Do góry