reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie imiona

Słyszałam o imieniu Idalia, dość rzadkie i bardzo przypadło mi do gustu :) Za to jak przeczytałam, że jakaś matka nazwała swojego syna Żyraf to trochę mnie zatkało...
 
reklama
Znałam kiedyś Salomeę i Petronelę (obecnie Panie ok 50tki), znajomego synowie mają na imię: Makary i Jeremi, mego m. siostra cioteczna uszczęśliwiła syna imieniem Hugo...
Judyta, Liwia, Ninona, no i wg mnie totalny hardcore: Śnieżanna. Bożentyna.
 
Spotkałam kiedyś chłopca o imieniu Mścisław i Gniewomir (to dwa osobne przypadki)..... pytam uprzejmie DLACZEGO? przecież to imiona, które wzbudzają antypatyczne skojarzenia, jeden mściwy, drugi gniewny, to może się odbić na odbiorze człowieka
 
Moja córeczka ma na imię Blanka.

Teraz spodziewam się prawdopodobnie synka. I pomysłów na imię jest mnóstwo. Ciężko będzie zdecydować... A więc:
Aron, Mieszko, Gniewko ( lub Stojgniew) , Bastian, Milan, Iwo, Jeremi, Tymon...
 
Jeśli, któraś z was chciała by dać dziewczynce fajne i niespotykane imię to proponuję Dąbrówka lub Jagienka :)
Ja dla dziewczynki wybrałam Urszulkę, dla chłopca mam dylemat: Stanisław, Władysław albo Bronisław :)
 
Bronisław-bardzo ładne imię :-)
A Gniewomir to "ten, który uśmierza gniew",a nie "gniewny".Wszystko na odwrót.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bronisław nigdy mi się nie podobało, ale odkąd zobaczyłam Zakościelnego w "Czasie Honoru"- to uwielbiam imię Bronek :-)
 
Do góry