reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie imiona

A my tym razem myślimy o Teodorze, Ambrożym, Zbyszku, Hipolicie...
Gdyby jednak dziewucha była to Lukrecja.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do Bronka to moj tata mial tak na imie:))))) Moj syn ma na imie Michal a corka Nadia.Teraz czekamy ja bym chciala druga corke Nastię a jak bedzie chlopak to nie wiem Natan,Tobiasz,Jeremi.....???
 
Ja planuje dać córce na imię Bianka, ale co komuś o tym mówię to słyszę "Bianka-pianka" :) Wydaje mi się, że to imię pasuje do mojego krótkiego i śmiesznego nazwiska :)
 
Ja planuje dać córce na imię Bianka, ale co komuś o tym mówię to słyszę "Bianka-pianka" :) Wydaje mi się, że to imię pasuje do mojego krótkiego i śmiesznego nazwiska :)
skoro nazwisko jest śmieszne to może lepiej będzie brzmiało NORMALNE imię w stylu nieśmiertelnej Anny czy Marii. Wystarczy, że dzieciaki będą się śmiały z nazwiska - Bianka - pianka to będzie gwóźdż do trumny.
Tak samo jestem przeciwna dawaniu imion bohaterów seriali - za 5-10-15 lat nikt o serialu nie będzie pamiętał a dziecko będzie miało przerąbane do końca życia.
 
Chyba to wina ciążowych hormonów ale jak zobaczyłam dzisiaj małą na USG 4D to Bianka odeszła w zapomnienie na część Antoniny :) Zobaczyłam małą i od razu wiedziałam, że będzie Antonia (Tosia). :-D
 
Chyba to wina ciążowych hormonów ale jak zobaczyłam dzisiaj małą na USG 4D to Bianka odeszła w zapomnienie na część Antoniny :) Zobaczyłam małą i od razu wiedziałam, że będzie Antonia (Tosia). :-D
ch
cesz powiedziec ze na usg zobaczylas, że nosisz w brzuchu mała tosię, a nie biankę :D:D
 
Moj starszy syn nazywa sie Ignacy,malu Iguś Ignaś... A w brzuszku mieszka jeszcze Wojciechnie wiem czy takie nietypowe ale napewno rzadko spotykane...
 
reklama
Do góry