reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie kupki - pomocy

Dołączył(a)
29 Maj 2021
Postów
6
Cześć. Moja córka w niedzielę kończy 4 miesiące. Niemal od początku karmiona mm. Najpierw HiPP, było ok, po 2 miesiącach kupki zaczęły mieć dziwny zapach. Konsystencja była ok. Pediatra zmieniła mleko na Bebilon profutura, kupki rzadkie, ale nie była to woda, bardziej takie błotko lub jak śmietana 30%>. Byliśmy u alergologa, nie stwierdziła nic niepokojącego. Przepisała na wszelki wypadek nutramigen ale uprzedziła że ona tego nie zaleca. Kazała obserwować. Po kolejnych 2 tygodniach takich kupek które były 2-3 razy dziennie pediatra kazała bezwzględnie wprowadzić nutramigen. Nie zlecono nam żadnych badań żeby potwierdzić alergie czy cokolwiek. Córka kompletnie nie chce pić tego mleka, pluje nim i płacze. Nie wiemy już co mamy robić. Żadnych innych objawów nie ma tylko rzadsze kupki. Może ktoś coś podpowie bo już nie wiem gdzie udać się po pomoc [emoji17]
 
reklama
A podajesz teraz nutramigen? Jest poprawa?
Podaje pierwszy dzień więc poprawy jeszcze nie widać. Zastanawia mnie tylko dlaczego nikt nie zlecił nam badań tylko od razu produkt mlekozastępczy. Nawet kupki nie kazali zbadać i myślę czy nie zrobić tego na własną rękę, bo może zupełnie niepotrzebnie podajemy ten nutramigen
 
Do góry