reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Sprzedam Niedrogo ubranka niezniszczone po moim dziecku rozmiar 52-74 dla chłopaka głównie długie rękawki, ubranka są zadbane i nieponiszczone oraz wyprane i poprasowane. około 70 ubranek głównie pajace, kaftaniki śpioszki i czapeczki, ubranka kupowałam w sklepie ubranka dla dzieci, sklep dziecięcy, dla niemowląt top-maluszek.pl wiec tam można je też pooglądać, zainteresowanych proszę o kontakt kom.78467321

szczegóły: pajace rozmiar 52 4sztuki, śpioszki 56 6 sztuk, kaftaniki po 5 sztuk z każdego rozmiaru, body z każdego po 2sztuki. + czapeczki itp

Mam też takie z krótkim rękawkiem Body dziecięce "Paul" rozmiar 68 TOP-MALUSZEK.PL
za całość chce 290zł. całość mogę też wysłać pocztą lub odebrać można osobiście. Ubranka są naprawdę w idealnym stanie całość z pinokiaa
icon_smile.gif


Joanna Można też odebrać osobiście u mnie w Pszczynie
icon_smile.gif


pilenie sprzedam dlatego jak coś to piszcie albo dzwońcie
 
Ja tez na Internecie kupuję najczęściej, bo dobre marki tam są tańsze po prostu, takie chicco potrafi być sporo tańsze w sklepach internetowych niż stacjonarnych, a ja akurat lubię te produkty,a le tak samo z markami dla dorosłych jest
 
Ja dostałam już sporo rzeczy po dzieciach koleżanek. Wózek chcę kupić nowy, bo z używanych które oglądałam to jakoś żaden mi nie przypadł do gustu.
 
reklama
Do góry