reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Nie wiem czy było wcześniej, bo nie nadrobię tylu postów, ale ja polecam Internetową Aptekę Gemini. Mają bardzo dobre ceny i jak się zamówi więcej to się wtedy opłaca zrobić wysyłkę. Dużo kosmetyków dla dzieci mają, proszki do prania i wiele innych.
 
witam, ja polecam sklep internetowy ibobo.pl można tam nabyć tanią chemię, proszki, kosmetyki do pielęgnacji oraz wiele innych rzeczy dla niemowląt oraz dzieci. Polecam.
 
Witam mamusie i przyszłe mamusie. Jestem mamą 7 miesięcznej Amelki :) i zastanawiam się czy są tu może mamy które byłyby zainteresowane ciuszkami dla małej dziewczynki. Mam górę ciuszków nowych z metkami i używanych w bardzo dobrym stanie po mojej córeczce. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to zapraszam do mojej grupy na facebooka: https://www.facebook.com/groups/1379433178989046/ .
 
ja tez sporo w internecie kupowałam, dodatkowo sugerowalam się opiniami ze sklepów internetowych i porównywarek cenowych typu ceneo tak było z wózkiem elea, który kupiłam również przez Internet, ze stacjonarnych sklepów to w pepco dużo kupiłam szczególnie ciuszków
 
Hej dziewczyny. Szukam wózka z samą gondolą na paskach i bez skrętnych kół i w przystępnej cenie. W necie nic takiego nie mogę znaleźć. Wszystkie które spełniają moje wymagania są albo 2 albo 3 w jednym a ja spacerówkę i fotelik samochodowy już mam. Polećcie mi coś proszę
 
reklama
Do góry