reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Hej dziewczyny.
Co tu taka cisza ???
Tegoroczne mamusie pochwalcie się gdzie Wy robicie zakupy? Mile widziane są linki do stron www bądź miejsca stacjonarne.
Ja jestem z okolic Warszawy i z chęcią poznam ciekawe i tanie miejsca gdzie można kupić rzeczy dla maluszka :tak:
 
Ja niedawno szykując się na poród, nie miałam za bardzo czasu aby samodzielnie robić zakupy. Dlatego większość rzeczy kupiłam przez internet. Polecam sklep Algobaby , szybka wysyłka, miła i fachowa obsługa. :-)
 
Jeśli jesteś z okolic Warszawy, polecam mały sklep w Ząbkach, na Szwoleżerów. Mają też stronę internetową (Pościel, zabawki i łóżeczka dla dzieci. Szeroki wybór produktów!), ja zamawiałam przez internet, a potem odbierałam osobiście w sklepie. Często coś tam na miejscu dobierałam, bo nie wszystko mają wystawione na stronę. Ale obsługa fachowa, prowadzi małżeństwo, które samo ma małe dzieci, więc wiedzą, co mówią.
 
To prawda w ciucholandach można znaleźć duża fajnych i nowych rzeczy dla dzieciaków tylko trzeba je porządnie wyprać.
 
reklama
Do góry