reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama

jenn200818

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Jaki materac do łóżeczka polecacie? Czytałam wiele opinii na temat gryczano-kokosowych, wg wielu te są najlepsze.. ale może macie jakieś zdanie na ten temat? ;-)

Rozwiązania
0
Kochane mamusie zapraszam was bardzo serdecznie do mnie na strone poswiecona moim wyrobom dla maluszkow. Facebook.com/zuzulakids

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Jaki materac do łóżeczka polecacie? Czytałam wiele opinii na temat gryczano-kokosowych, wg wielu te są najlepsze.. ale może macie jakieś zdanie na ten temat? ;-)
Fiki Miki Gryko Lux. Syn używa od ponad roku i mogę go spokojnie polecić. Do tego nie jest tragicznie drogi (90 zł). Jeśli będę miała drugiego dzieciaczka, to i dla niego wystarczy. :-)

A co do ubranek, polecam: ciucholandy, wyprzedaże, kupowanie używanych ciuszków na aukcjach internetowych i wymiany ze znajomymi mamusiami.

aga24073

Miasto
Świdwin
Rozwiązania
0
hmm a ja pytanie dotyczace ochraniaczy na materac, czy wedlug was lepiej zakupic zwykle przescieradlo i do tego jakas ceratke lub podklad, czy lepszym rozwiazaniem jest przescieradlo nieprzemakalne z membrana?

arica

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Cześć :) Jeśli kompletujecie wyprawkę, szukacie torby do wózka, zabawek dla niemowlaków, dobrej butelki, przewijaka, akcesoriów do wózka itp to zapraszam na www.bibabu.pl :)

Rijanna

Rozwiązania
0
ja sporo akcesoriów dla niemowaka kupiłam od Akuku bo mieli super ceny, natomiast co do ciucholandów, tez kupuje, jak najbardziej

Rozwiązania
0
Witam:) Jestem studentką pielęgniarstwa na III roku, piszę pracę licencjacką na temat lęku u kobiet ciężarnych. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie tej ankiety. Z góry bardzo dziękuję i życzę szczęśliwego rozwiązania :) Lęk kobiet ciężarnych przed porodem

reklama

Melcia9

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zgadzam się z Heras. Też czasami kupuje ciuszki w Pepco. Są bardzo ładnie no i ceny maja bardzo przyjemne dla portfela :).

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry