)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Margaretka07

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Rzeczy używane jak najbardziej można kupić, typu łóżeczko czy wózek, ja tez tak zrobiłam ale oczywiście zależy jeszcze co, to ma być. Myślę, że jednak rzeczy osobiste do higieny i drobne akcesoria dla maluszka jednak powinny być nowe i dobrej jakości. I z tego co wiem, co słyszałam to materac dla dziecka też powinien być nowy, bo się wyrabia i odkształca.

reklama
Rozwiązania
0
Ja spoko akcesoriów takich jak pościel, kocyki, otulacz czy kokon kupiłam na Sleepee. Firma godna zaufania, produkty fajnie zrobione z dbałością o najmniejszy szczegół i do tego pięknie się prezentują.

bertula

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z witamin to Pregna Plus jest bardzo dobra i warto brac juz od pierwszych dni ciązy

GoJ

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
Mnie gin poza kwasem foliowym nie kazał brać witamin :) także nie biorę, lepiej czerpać je z pożywienia. Ja szukam używek jak wózek czy łóżeczko w odpowiednich grupach na FB. Czasem są darmowe, czasem za grosze i duży wybór. Ale to moje 3 dziecko i nie mam jazdy na konkretne przedmioty i wydawanie kasy :) bardziej byle nie było zniszczone i praktyczne czy wygodne, a ciuchów nowych raczej nie mam zamiaru w ogóle kupować... szkoda pieniędzy na nowe moim skromnym zdaniem

róża01

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja bardzo lubię kupować ubranka dla dzieci w ZARA jak i w H&M. Nie są takie drogie, a dzieciaki tak szybko wyrastają ze wszystkiego. Sądzę ze ubranka mają dobry materiał i tez zawsze jest jakiś modny krój w kolekcjach. Podoba mi się również ze niektóre ubranka są dostępne dla dorosłych i można się ubrać pod ten sam kolorek ;)

martabunia

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Poszukajcie jeszcze używanych ja za bardzo podobne zapłaciłam 150 zł a łóżeczko jest w stanie idealnym i posłuży jeszcze dłuuugi czas ;)
Ja zapłaciłam całe 70 zł za drewniane łóżeczko. Tylko materacyk dokupiłam :)

Munia123

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A ja zawsze stawiam na używane przedmioty i nigdy nie zawiodłam się na tych zakupach:) a co do witaminek, to mój lekarz kiedyś zalecił mi suplementy dla mam karmiących, ponieważ obawiałam się problemów z laktacją i ponadto przyjmowałam kwas foliowy.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry