reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Margaretka07

Początkująca w BB
Rzeczy używane jak najbardziej można kupić, typu łóżeczko czy wózek, ja tez tak zrobiłam ale oczywiście zależy jeszcze co, to ma być. Myślę, że jednak rzeczy osobiste do higieny i drobne akcesoria dla maluszka jednak powinny być nowe i dobrej jakości. I z tego co wiem, co słyszałam to materac dla dziecka też powinien być nowy, bo się wyrabia i odkształca.

reklama
Ja spoko akcesoriów takich jak pościel, kocyki, otulacz czy kokon kupiłam na Sleepee. Firma godna zaufania, produkty fajnie zrobione z dbałością o najmniejszy szczegół i do tego pięknie się prezentują.

GoJ

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Mnie gin poza kwasem foliowym nie kazał brać witamin :) także nie biorę, lepiej czerpać je z pożywienia. Ja szukam używek jak wózek czy łóżeczko w odpowiednich grupach na FB. Czasem są darmowe, czasem za grosze i duży wybór. Ale to moje 3 dziecko i nie mam jazdy na konkretne przedmioty i wydawanie kasy :) bardziej byle nie było zniszczone i praktyczne czy wygodne, a ciuchów nowych raczej nie mam zamiaru w ogóle kupować... szkoda pieniędzy na nowe moim skromnym zdaniem

róża01

Początkująca w BB
Ja bardzo lubię kupować ubranka dla dzieci w ZARA jak i w H&M. Nie są takie drogie, a dzieciaki tak szybko wyrastają ze wszystkiego. Sądzę ze ubranka mają dobry materiał i tez zawsze jest jakiś modny krój w kolekcjach. Podoba mi się również ze niektóre ubranka są dostępne dla dorosłych i można się ubrać pod ten sam kolorek ;)

Munia123

Początkująca w BB
A ja zawsze stawiam na używane przedmioty i nigdy nie zawiodłam się na tych zakupach:) a co do witaminek, to mój lekarz kiedyś zalecił mi suplementy dla mam karmiących, ponieważ obawiałam się problemów z laktacją i ponadto przyjmowałam kwas foliowy.

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
creativo Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :) Dzieci urodzone w grudniu 2016 205
neska210 Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia Dzieci urodzone w grudniu 2012 800
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
marta2411 Lista rzeczy do szpitala dla mamy i dziecka Archiwum mam wrześniowych'10 236
bazylia24 rzeczy niezbędne dla Maluszka Archiwum - maj'09 391
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
m_j WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów.. Dzieci urodzone w październiku 2007 142
tygrysek3108 rzeczy dla naszych dzieci Dzieci urodzone we wrześniu 2007 2019
Patrycja35 Ciaza..odrzucenie od roznych rzeczy jedzeniowych:D Potrzebuję porady 25
G rzeczy La Millou Ogłoszenia - Warszawa 3
J Dziwne rzeczy sie dzieja, szczegolnie w nocy :( Roczniaki i dwulatki 5
emotion_sickness Wyprawka - Lista potrzebnych rzeczy Dzieci urodzone w czerwcu 2014 145
Madziulka1983 chwytanie rzeczy... Rozwój i zabawy 1
E Dezynfekcja używanych rzeczy Niemowlaki 21
M Listy: rzeczy potrzebnych do szpitala, wyprawkowe Dzieci urodzone w listopadzie 2013 9
G Osoby potrzebujące, które chciałyby otrzymać posiadane przez Fundację rzeczy prosimy Trójmiasto 0
C Rzeczy które warto zrobić przed porodem? Ciąża, poród, połóg 17
Kasiulek1984 Ubranka używane rzeczy Komis Piła 5
futrzakowa Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek Archiwum mam marcowych'11 2877
N Rzeczy zbędne i niezbędne - doświadczenia mam Dzieci urodzone w lipcu 2010 72
iwonka2006 Ciekawe rzeczy Dzieci urodzone w maju 2008 19
aniay Skaza Białkowa A Wprowadzenie Nowych Rzeczy... Kuchnia alergika 95
I Które imię dla córeczki? Potrzebuję porady 15
A Maseczki dla dziecka Potrzebuję porady 3
K Chusta dla niemowlaka Potrzebuję porady 1
Paella Kaszki na mleku dla alergików Żywienie 4
Paella Kaszki na mleku dla alergików Żywienie 7
U Wypożyczalnia - wózki, foteliki itp Potrzebuję porady 3
K Joga w ciąży dla początkujących online Potrzebuję porady 2
L Menu dla 5 miesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 11
L Lalka dla chłopca... Potrzebuję porady 1
gabii93 Coś dla mam ;) Poznań 0
P Oddzielny pokój dla dziecka Przyszłe mamy 14
Dysiadysia Pilnie potrzebuje odpowiedzi, dodane zdjęcie nie dla wszystkich... Potrzebuję porady 25
J Kosmetyki dla bobasów Ciąża, poród, połóg 19
N Prezent na walentynki dla -niego Pytanie tygodnia 2
L Czy pasuje taki kolor dla chłopca? Potrzebuję porady 19
M Urofuraginum dla dziecka Majowe mamy 2018 2
N Kaszki dla niemowlaka Noworodek 4
Luiza. opaska zabezpieczająca/szelki dla dziecka Potrzebuję porady 17
Lytomka Jakie badania dla męża ??? Staramy się 3
89karola80 Kubek do picia dla niemowlaka Potrzebuję porady 13
jagodam77 Nosidełko dla niesiedzącego dziecka Potrzebuję porady 17
L Prezent dla 6 latka Potrzebuję porady 1
Magdalenabadania Badanie online przeznaczone dla ciężarnych Potrzebuję porady 0
Z Kosmetyki seria dla kobiet w ciąży Ładna mama 0