reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

kisielowa

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja jestem fanką Pink No More pinknomore.pl. Mają świetnej jakości akcesoria niemowlęce, a przy tym całkiem przystępne ceny. Tutaj muszę też zaznaczyć, że nie jest to jakaś chińska produkcja po której dziecko dostanie jakiegoś uczulenia, tylko same naturalne materiały

reklama
Rozwiązania
0
Ja polecam Cottonmoose: Link do: Cottonmoose To polski producent, nie chińszczyzna :) Mam od nich śpiworek w komplecie z rękawicami do wózka, kocyk, wkładkę i torbę do wózka - ani razu się nie zawiodłam ;)

Rozwiązania
0
Witajcie,
też zaczynam się interesować wyprawką i chętnie posłucham doświadczonych mam :)
Łóżeczko czy kojec?
kupować już laktator ( 3 miesiące do porodu )?
czy podgrzewacz do butelki jest potrzebny?
jakie nosidełko do auta, czy lepiej zainwestować w bazę czy to zbędne?
wózek tylko z gondolą potrzebuję na razie?

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja miałam przy dzieciach łóżeczka, pierwsze drewniane, drugie turystyczne, bardzo fajna opcja jest dostawka tylko służy dosyć krótko.
Laktator się przyda, nigdy nie wiadomo czy nie pojawi się problem z kp, czasami może pomóc przy stymulacji, lub chociazby kiedy trzeba wyjsć bez maluszka i zostawić mu pokarm.
Podgrzewacze miałam przy pierwszym dziecku dwa i oba poszły na śmietnik, nie były na szczęście nowe tylko w spadku, moim zdaniem nie warto.
Fotelik do auta najlepiej jak dopasujesz w sklepie, zobaczysz wybór, jakie mają testy, jaki najlepiej sprawdzi się w waszym samochodzie itd itd
Wózek jak najbardziej z gondolą, jeśli nie planujesz kupować wózka 2w1 bądź 3w1 to później na spokojnie sobie poszukasz odpowiedniej spacerówki, te z zestawów nie zawsze się sprawdzają.

Do góry