reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

kisielowa

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja jestem fanką Pink No More pinknomore.pl. Mają świetnej jakości akcesoria niemowlęce, a przy tym całkiem przystępne ceny. Tutaj muszę też zaznaczyć, że nie jest to jakaś chińska produkcja po której dziecko dostanie jakiegoś uczulenia, tylko same naturalne materiały

reklama
Rozwiązania
0
Ja polecam Cottonmoose: Link do: Cottonmoose To polski producent, nie chińszczyzna :) Mam od nich śpiworek w komplecie z rękawicami do wózka, kocyk, wkładkę i torbę do wózka - ani razu się nie zawiodłam ;)

Rozwiązania
0
Witajcie,
też zaczynam się interesować wyprawką i chętnie posłucham doświadczonych mam :)
Łóżeczko czy kojec?
kupować już laktator ( 3 miesiące do porodu )?
czy podgrzewacz do butelki jest potrzebny?
jakie nosidełko do auta, czy lepiej zainwestować w bazę czy to zbędne?
wózek tylko z gondolą potrzebuję na razie?

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja miałam przy dzieciach łóżeczka, pierwsze drewniane, drugie turystyczne, bardzo fajna opcja jest dostawka tylko służy dosyć krótko.
Laktator się przyda, nigdy nie wiadomo czy nie pojawi się problem z kp, czasami może pomóc przy stymulacji, lub chociazby kiedy trzeba wyjsć bez maluszka i zostawić mu pokarm.
Podgrzewacze miałam przy pierwszym dziecku dwa i oba poszły na śmietnik, nie były na szczęście nowe tylko w spadku, moim zdaniem nie warto.
Fotelik do auta najlepiej jak dopasujesz w sklepie, zobaczysz wybór, jakie mają testy, jaki najlepiej sprawdzi się w waszym samochodzie itd itd
Wózek jak najbardziej z gondolą, jeśli nie planujesz kupować wózka 2w1 bądź 3w1 to później na spokojnie sobie poszukasz odpowiedniej spacerówki, te z zestawów nie zawsze się sprawdzają.

Baby-D

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dorzucam kilka linków od siebie:
- ubranka - polska marka Dolce Sonno - ceny są wręcz bardzo niskie, a jakość rewelacyjna. Mają piękne wzory. Początkowo się obawiałam jakości za tą cenę, ale naprawdę rzeczy są świetnie wykonane - Link do: Slodkisen

- wózek - wybralismy, ale jeszcze nie zamówiliśmy z uwagi na odgruzowywanie mieszkania ;) Wózek tez z polecenia, poza aspektem zwrotnosci itp naprawdę pięknie wygląda

- łóżeczko - nie mogę sie przestać nim zachwycać :) Kupiliśmy CHicco next2me Magic - jesteśmy bardzo zadowoleni, świetnie się komponuje z naszym łóżkiem, ma opcję kołysania, dostęp do maluszka za pomoca jednego przycisku za pomocą, którego opuszcza sie bok łóżeczka.

kasiaa91

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny, szukam fajnych ubranek - przeglądam dużo sklepów, ale drażni mnie kolorystyka, szczególnie tych chłopięcych ciuszków, dla mnie noworodek jest przede wszystkim delikatnym niemowlakiem i chcę takie ubranka - pastelowe, delikatne, nie krzykliwe :)

znalazłam piękne ubranka na colorstories, ale to ledwie jedna strona. Szukam czegoś takiego, może znalazłyście ciuszków w podobnym stylu i możecie coś polecić :)

1589982256698.png

1589982398495.png

Baby-D

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kupiłam u nich ostatnio kocyk - jest prześliczny! :)

Magda'87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny mam pytanie. Gdzie można dobrze zaopatrzyć się w wyprawkę dla dziecka. Głównie chodzi o kosmetyczne rzeczy. Z góry dziękuję :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
creativo Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :) Dzieci urodzone w grudniu 2016 205
neska210 Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia Dzieci urodzone w grudniu 2012 800
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
marta2411 Lista rzeczy do szpitala dla mamy i dziecka Archiwum mam wrześniowych'10 236
bazylia24 rzeczy niezbędne dla Maluszka Archiwum - maj'09 391
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
m_j WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów.. Dzieci urodzone w październiku 2007 142
tygrysek3108 rzeczy dla naszych dzieci Dzieci urodzone we wrześniu 2007 2019
Patrycja35 Ciaza..odrzucenie od roznych rzeczy jedzeniowych:D Potrzebuję porady 25
G rzeczy La Millou Ogłoszenia - Warszawa 3
J Dziwne rzeczy sie dzieja, szczegolnie w nocy :( Roczniaki i dwulatki 5
emotion_sickness Wyprawka - Lista potrzebnych rzeczy Dzieci urodzone w czerwcu 2014 145
Madziulka1983 chwytanie rzeczy... Rozwój i zabawy 1
E Dezynfekcja używanych rzeczy Niemowlaki 21
M Listy: rzeczy potrzebnych do szpitala, wyprawkowe Dzieci urodzone w listopadzie 2013 9
G Osoby potrzebujące, które chciałyby otrzymać posiadane przez Fundację rzeczy prosimy Trójmiasto 0
C Rzeczy które warto zrobić przed porodem? Ciąża, poród, połóg 17
Kasiulek1984 Ubranka używane rzeczy Komis Piła 5
futrzakowa Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek Archiwum mam marcowych'11 2877
N Rzeczy zbędne i niezbędne - doświadczenia mam Dzieci urodzone w lipcu 2010 72
iwonka2006 Ciekawe rzeczy Dzieci urodzone w maju 2008 19
aniay Skaza Białkowa A Wprowadzenie Nowych Rzeczy... Kuchnia alergika 95
89karola80 D3 i DHA dla maluszka :) Potrzebuję porady 6
Natalia Krolikowska Koleżanki i koledzy do zabawy dla miłego dwulatka - Żoliborz, Bielany Warszawa 0
M Zabawka/książka dla 9m dziecka Niemowlaki 2
M książeczka sensoryczna dla półroczniaka Rozwój i zabawy 3
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 41
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 5
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 8
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 38
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 28
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 9
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 1626